Candy prezentuje gadżeciarski sprzęt AGD

Candy prezentuje gadżeciarski sprzęt AGD
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

13.11.2012 13:03

Od kilku lat coraz widoczniejszy staje się trend urządzania domów i mieszkań w nowoczesnym stylu. Stawiamy nie tylko na ciekawe formy, kształty i kolory mebli, ale też interesujący design sprzętu AGD. Zarówno mężczyźni jak i kobiety stają się miłośnikami gadżetów. Nie umknęło to uwadze producentów sprzętów gospodarstwa domowego, którzy nie tylko zaskakują coraz bardziej rozbudowanymi funkcjami, ale też interesującym wyglądem swoich produktów.

NieKlasyczna czerń

Nawigacja za pomocą wiązki podczerwieni, automatyczny dobór najlepszej trasy i programu sprzątania, zaawansowany system czujników wykrywających przeszkody - to tylko niektóre rozwiązania technologiczne zastosowane w odkurzaczach automatycznych Robo.com2 marki Hoover.

Obudowa odkurzacza przypomina odtwarzacz płyt CD. Dzięki zdolności wykonywania obliczeń algorytmicznych, odkurzacz samodzielnie wyznacza najlepszą trasę sprzątania. Urządzenie może automatycznie dobrać program czyszczenia odpowiednio do rodzaju powierzchni lub zabrudzenia.

Robo.com2 potrafi sprzątać po linii w kształcie kwadratu, elipsy, zygzakiem lub wzdłuż krawędzi ścian. Korzystając z odpowiedniej funkcji, możemy także zaprogramować jego pracę, tak by sprzątał codziennie lub co tydzień o określonej porze (do 7 cykli). Akumulatory pozwalają odkurzaczowi nawet na dwie godziny pracy. Po wykryciu niskiego poziomu mocy, urządzenie automatycznie wraca do stacji ładującej. A kiedy jest już naładowane, samo może automatycznie rozpocząć pełny program czyszczenia.

Kompleksowość w cenie

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Dla tych, którzy dysponują kuchnią o niedużej powierzchni ciekawym rozwiązaniem będzie zestaw zintegrowany Candy TRIO 9503X. Urządzenie to umożliwia łączenie w ramach jednej powierzchni funkcjonalność kilku urządzeń - płyty grzejnej, piekarnika i zmywarki.

_ Ich wielofunkcyjność zaspokoi potrzeby zarówno singli jak i nowoczesnych rodzin, tym bardziej, że do wyboru mamy dwie wersje: z płytą gazową lub elektryczną _- mówi Daniel Czok, przedstawiciel Candy Hoover Polska.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)