BurnAware w wersji 2.3.2 do pobrania

BurnAware w wersji 2.3.2 do pobrania

BurnAware w wersji 2.3.2 do pobrania
16.03.2009 21:00, aktualizacja: 17.03.2009 09:31

Producent bezpłatnej alternatywy dla komercyjnych narzędzi do nagrywania i tworzenia płyt CD/DVD/Blu-Ray, BurnAware Technologies, udostępnił nową wersję programu BurnAware oznaczoną numerem 2.3.2.

W najnowszej wersji BurnAware o numerze 2.3.2 poprawiono kompatybilność z DVD Video oraz naprawiono problemu z nieprawidłowym wykrywanie dysków BD-RE. Aplikacja obsługuje system Windows 7.

BurnAware to przydatne narzędzie do nagrywania i tworzenia płyt CD, DVD, Blu-Ray i HD-DVD. Obsługuje najpopularniejsze formaty i nośniki danych, takie jak CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, BD-R/RE, HD-DVD-R/RW czy DVD-RAM. Zaletą aplikacji jest niewielki rozmiar, małe wymagania sprzętowe oraz intuicyjna obsługa podstawowych funkcji nagrywania danych.

BurnAware występuje w darmowej wersji Free oraz płatnych edycjach Home i Pro. Bezpłatna wersja posiada kilka ograniczeń, między innymi nie pozwala na tworzenie bootowalnych obrazów ISO i korzystanie z kilku nagrywarek jednocześnie oraz nie może być wykorzystywana do celów komercyjnych. Wersje Home oraz Pro można testować bezpłatnie przez 1. dni.
Najnowszą wersję BurnAware można pobrać ze strony producenta - http://www.burnaware.com/downloads.html.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)