Budzik SensorWake obudzi nas ulubionym zapachem

Budzik SensorWake obudzi nas ulubionym zapachem

Budzik SensorWake obudzi nas ulubionym zapachem
Źródło zdjęć: © kickstarter.com
28.05.2015 15:10
Obraz
© (fot. kickstarter.com)

Chyba nikt z nas nie lubi dźwięku budzika, który w brutalny sposób wyrywa nas rano z łóżka. Dlatego też Guillaume Rolland, młody 19 letni przedsiębiorca opracował nowy rodzaj urządzenia – SensorWake, które poderwie nas z łóżka nie wykorzystując dźwięku, lecz zapach. W końcu każdy z nas powinien budzić się szczęśliwy i odprężony, gotowy na nowy dzień.

Z obudowy budzika o konkretnie ustawionej przez nas godzinie, wydobywa się aromat ze specjalnej kapsułki. W SensorWake uwalniany jest zapach, dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu w postaci systemu dyfuzji. Jedna kapsułka wystarczy nam na 60 pobudek. Do wyboru są różne rodzaje zapachów m.in. zapach kawy, oceanu, świeżo wypieczonego chleba, czekolady, a nawet zapach pieniędzy. Jest tak szeroka gama aromatów, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Obraz
© (fot. kickstarter.com)

Przeprowadzone zostały również badania na ponad 100 osobach, sprawdzając czy urządzenie jest skutecznym sposobem na pobudkę. Wynika z nich, że 99% przebadanych, budzi się w przeciągu dwóch minut. Producent pomyślał również o osobach mających katar lub śpiących naprawdę głęboko. W SensorWake zainstalował awaryjnie alarm dźwiękowy, który aktywuje się po 3 minutach, jeśli użytkownik nie wyłączy budzika.

Urządzenie ma się pojawić w listopadzie 2015 roku. Budzik wraz z dwiema do wyboru zapachowymi kapsułkami ma kosztować 60 dolarów. Niestety SensorWake nie będzie tanim urządzeniem w eksploatacji. Dokupienie nowej kapsułki ma kosztować około 9 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)