Budzik na PIN

Budzik na PIN17.02.2012 11:00
Budzik na PIN
Źródło zdjęć: © Gizmodo.pl

Procedura uciszania tego budzika nawet największego śpiocha zmusi do zwleczenia się z łóżka. Ramos wyłącza się za pomocą klawiatury numerycznej umieszczonej w innym miejscu w pokoju lub domu. Do tego wyłącza się za pomocą kodu, który wyświetlił się na budziku przy łóżku. Trzeba go zapamiętać, i to od razu po otworzeniu oczu!

Ramos nie jest jeszcze w sprzedaży, ale opis projektu na stronie Kickstarter zwiastuje mu popularność. Najprostsza wersja z wyświetlaczem LCD będzie kosztować 16. dolarów, zaś za 350 dolarów można zamówić (w razie realizacji projektu) wersję z lampą cyfrową z ręcznie wykonaną obudową z wybranego rodzaju drewna (12 do wyboru). Pomysłodawcy planują rozpoczęcie produkcji, jeśli do 1 kwietnia zbiorą 75 tysięcy dolarów.

Technologia działania Ramosa może być jeszcze inna. Istnieje opcja, by wprowadzać na klawiaturze numerycznej aktualną datę, co także oznacza konieczność przejawiania trzeźwości umysłu. Pojawiły się też nawet sadystyczne sugestie, by do uciszenia budzika potrzebne było wprowadzenie liczby Pi z dokładnością do 1. miejsc po przecinku.

Na szczęście miejsce instalacji panelu wyłączającego dźwięk budzika pozostaje naszym wyborem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)