Bringrr - przypomni o zabraniu komórki

Bringrr - przypomni o zabraniu komórki

Bringrr - przypomni o zabraniu komórki
Źródło zdjęć: © bringrr.com
29.06.2010 15:02, aktualizacja: 01.07.2010 09:59

W dzisiejszych czasach trudno jest obejść się bez telefonu komórkowego. Z pewnością nie raz zdarzyło się wam w pośpiechu zapomnieć o zabraniu go ze sobą. Codziennie realizujemy ważne połączenia, wysyłamy...

W dzisiejszych czasach trudno jest obejść się bez telefonu komórkowego. Z pewnością nie raz zdarzyło się wam w pośpiechu zapomnieć o zabraniu go ze sobą. Codziennie realizujemy ważne połączenia, wysyłamy i odbieramy SMS-y, a także korzystamy z wielu innych przydatnych funkcji, takich jak aparat fotograficzny, nawigacja GPS czy internet mobilny. Jak zatem zapominalscy mogą poradzić sobie z tym problemem?

Na rynku gadżetów znajdziemy Bringrr –. urządzenie, które poinformuje kierowców o tym, że wsiedli do auta bez telefonu komórkowego. Gadżet wykorzystuje technologię Bluetooth. Wystarczy podłączyć go do gniazda zapalniczki samochodowej i odpowiednio skonfigurować telefon komórkowy.

Jeśli ten znajdzie się w pobliżu Bringrr, gadżet poinformuje nas o tym pojedynczym sygnałem dźwiękowym oraz niebieskim podświetleniem. W przeciwnym wypadku zostanie uruchomiony alarm, a podświetlenie zmieni kolor na czerwony.

Bringrr dostępny jest w dwóch wersjach: Classic oraz Charge – z funkcją ładowarki USB. Ceny gadżetów wynoszą odpowiednio niespełna 35 i 45 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)