Braun CoolTec - golarka mrożąca skórę

Braun CoolTec - golarka mrożąca skórę

Braun CoolTec - golarka mrożąca skórę
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
12.07.2013 12:05

Chociaż elektryczne golarki są lepszym wyborem dla osób z delikatną cerą, to i tak mogą powodować podrażnienia na bardzo wrażliwej skórze. Właśnie temu problemowi zapobiegać ma najnowsza golarka Braun, wyposażona w technologię chłodzenia termoelektrycznego.

Golarki elektryczne w trakcie pracy podnoszą temperaturę skóry, co pogłębiać może negatywne efekty golenia, takie jak pieczenie, swędzenie czy zaczerwienienia. Inaczej działa Braun Cooltec, która wyposażona została w niewielką aluminiową listwę, obniżającą temperaturę skóry dzięki technologii chłodzenia termoelektrycznego.

Listwa chłodząca umieszczona jest między foliami tnącymi i w momencie golenia ma bezpośredni kontakt ze skórą. Ostrza maszynki oparte są na technologii SensoBlade, która ma skuteczniej wyłapywać włoski rosnące pod różnymi kątami. Urządzenie posiada także wbudowany trymer, który pozwala na dokładną stylizację zarostu.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Golarki z linii Cooltec działają bezprzewodowo, a godzinne ładowanie ma zapewniać do 4. minut pracy. Dodatkowo Braun oferuje stację dokującą, która automatycznie wyczyści i naładuje golarkę.
PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)