Bosch Tassimo T40 - inteligentny ekspres do kawy

Bosch Tassimo T40 - inteligentny ekspres do kawy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

20.11.2012 13:43

Bosch T40 to seria ekspresów, które same dobiorą odpowiednią ilość wody, czas parzenia i dokładną temperaturę do każdego rodzaju kawy.

Ekspresy korzystają z technologii kodów kreskowych Tassimo - odczytują kod z każdej kapsułki T-DISC, dobierając odpowiednie parametry do przygotowywanej kawy. Specjalna budowa kapsułki z hermetycznie zapakowaną kawą ma zapewniać odpowiednią jakość każdej filiżanki napoju. Dzięki pełnej automatyce, podstawowa obsługa ekspresu może odbywać się przy użyciu tylko jednego przycisku.

Proces przygotowania napojów może być w każdej chwili przerwany albo wydłużony, a przepływowy podgrzewacz wody ma sprawiać, że po włączeniu urządzenie jest natychmiast gotowe do pracy. Ekspres automatycznie przechodzi w stan stand-by po każdym procesie parzenia.

Pięć wskaźników LED informuje o aktualnym stanie pracy: trybie standby, trybie automatycznym i manualnym, konieczności dolania wody czy potrzebie odkamieniania. Utrzymanie ekspresu w czystości ma ułatwiać automatyczny proces czyszczenia za pomocą specjalnej kapsułki T-DISC, dostarczanej w komplecie z urządzeniem.

Dane techniczne:
- Max. ciśnienie: 3.3 bar
- Moc: 1300 W
- Wyjmowany pojemnik na wodę o pojemności 2 l
- Waga netto 2,740 kg
- Kolory: TAS4011EE (czarno-srebrny), TAS4012EE (czarny), TAS4013EE (czerwony), TAS4014EE (pomarańczowy)

Cena - około 400 złotych

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)