Bosch Tassimo - kawa prosto z kapsułki

Bosch Tassimo - kawa prosto z kapsułki
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

19.09.2011 15:11, aktual.: 19.09.2011 16:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Bosch wprowadził na rynek nową serię ekspresów do kawy Tassimo. Urządzenia przygotowują kawę korzystając z dedykowanych kapsułek T-Disc.

Tassimo to system który umożliwia automatyczne przygotowanie kawy espresso, latte, cappucino, czekolady i herbaty poprzez wciśnięcie jednego przycisku. Każda kapsusłka T-Disc wyposażona jest w specjalny kod kreskowy, z którego ekspres odczytuje informacje potrzebne do przyrządzenia napoju: ilość potrzebnej wody, jej temperaturę i wymagany czas parzenia. Dostawcą produktów jest Jacobs i Milka.

W przypadku parzenia kaw z mlekiem np. latte macchiato i cappuccino system T-Disc z płynnym mlekiem dostarcza mleczną piankę. Ekspresy umożliwiają także regulację mocy napojów.

Model Bosch Tassimo TAS6515EE jest dodatkowo wyposażony w kolorowy wyświetlacz LCD wyświetlający informacje o pracy w języku polskim, czy też podświetlaną podstawkę na filiżanki.

Ekspresy Tassimo posiadają także wbudowany system zapobiegający przenoszeniu smaków: całkowicie automatyczny proces czyszczenia parą wodną czyści dystrybutor kawy po każdym parzeniu. Za czyszczenie i odkamienianie odpowiada automatyczny system ze specjalną serwisową kapsułką T-Disc (w komplecie z urządzeniem), a za smak i czystość wody odpowiada system filtracji wody Brita ze wskaźnikiem wymiany filtra.

W zależności od modelu ekspresu cena będzie się kształtowała w przedziale od 380 do 700 zł. Natomiast wszystkie kawy oraz czekolada Milka będą dostępne w cenie 20,99 PLN za paczkę, w której znajduje się 16 kapsuł T-DISC.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)