Bosch ProSalon - nowa linia stylizatorów do włosów

Bosch ProSalon - nowa linia stylizatorów do włosów

Bosch ProSalon - nowa linia stylizatorów do włosów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
19.11.2012 12:52

Nowa linia ProSalon marki Bosch to rozwiązanie przeznaczone dla kobiet, które twórczo podchodzą do stylizacji fryzur i często je zmieniają. Docenić ją mają zwłaszcza te panie, których celem jest osiągnięcie efektu "prosto od fryzjera".

Linia ProSalon to paleta urządzeń, które mają sprawdzić się na co dzień przy zabiegach stylizacyjnych –. zarówno w przypadku eleganckich fryzur na specjalne uroczystości, jak i porannego układania włosów przed rozpoczęciem dnia.

W skład linii ProSalon wchodzi pięć urządzeń:
- suszarka PHD 9760,
- prostownica PHS 2560,
- lokówka PHC 2500,
- volume styler (urządzenie do zwiększania objętości włosów) PHS 9590
- lokówko-prostownica curl&straight PHS 9630.

W suszarkach z linii ProSalon zastosowano silnik o mocy 200. W. Regulowany strumień powietrza i temperatury w połączeniu z wyjątkowo wąskim koncentratorem dyszy do modelowania, przystosowany jest do stylizacji. Jonizator zapobiega elektryzowaniu się włosów, a ponadto sprawia, że stają się one bardziej miękkie i łatwiej się rozczesują. Miliony jonów działa dobroczynnie na strukturę włosa - łuski włosa zamykają się, co zwiększa połysk. Uzupełnieniem profesjonalnego wyposażenia jest dyfuzor, zwiększający objętość włosów, podnoszący je u nasady i umożliwiający modelowanie luźnych loków. Obsługę suszarki ułatwia kabel o długości 3 metrów, a obudowa pokryta jest miękkim, antypoślizgowym materiałem. Za design suszarka otrzymała nagrodę reddot international design.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

W prostownicy ProSalon zastosowano gładkie, pokryte ceramiczną powłoką płytki grzejne Cera Care. Funkcja podwójnej jonizacji ma chronić włosy i pomagać w uzyskaniu efektu miękkości i połysku. Sześć poziomów temperatury w zakresie od 10. do 200°C pozwala na dopasowanie temperatury urządzenia do rodzaju włosów. Wybraną temperaturę sygnalizuje wskaźnik LED, a konstrukcja urządzenia ma zapewniać ochronę palców przed poparzeniem.

Te same cechy wyróżniają także lokówkę, volume styler oraz lokówko-prostownicę z tej serii. Stylizacje włosów ułatwia krótki czas nagrzewania, zastosowanie powłoki ceramicznej, która zapewnia dodatkową ochronę włosów, a także termiczny pokrowiec służący do przechowywania gorącego urządzenia.

Podstawowe dane:

Suszarka do włosów ProSalon:
- Symbole i kolory: PHD9760
- Moc: 2000 W
- Kolor: czarno-srebrny
- Sugerowana cena detaliczna: 159 PLN

Prostownica do włosów ProSalon:
- Symbole i kolory: PHS2560
- Moc: 170 W
- Kolor: czarno-srebrny
- Sugerowana cena detaliczna: 169 PLN

Lokówka ProSalon:
- Symbole i kolory: PHC2500
- Moc: 68 W
- Kolor: czarny
- Sugerowana cena detaliczna: 129 PLN

Volume styler ProSalon
- Symbole i kolory: PHS9590
- Moc: 46 W
- Kolor: czarny
- Sugerowana cena detaliczna: 149 PLN

Lokówko-prostownica ProSalon
- Symbole i kolory: PHS9630
- Moc: 40 W
- Kolor: czarny
- Sugerowana cena detaliczna: 149 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)