Bonus za przeniesienie numeru w HaloNet

Bonus za przeniesienie numeru w HaloNet

Bonus za przeniesienie numeru w HaloNet
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
13.03.2013 16:30

Tartel, dostawca usługi telefonii internetowej HaloNet, zachęca do przenoszenia numerów telefonicznych, w zamian oferując w okresie 10 miesięcy ekstra doładowania do każdej wpłaty o wartości min. 10 zł.

Do 1. kwietnia w ramach promocji "Szczęśliwe dziesiątki" każdy kto przeniesie numer do telefonii HaloNet i spełni wymogi regulaminu, może liczyć na darmowe użytkowanie tego numeru przez pierwszy rok (w przypadku numeru faksowego, promocyjna cena za korzystanie z niego w pierwszym roku wynosi 10 zł).

Dodatkowo wszystkie wpłaty (na konto, do którego będzie przypisany przeniesiony numer) w wysokości minimum 1. zł dokonane w okresie pierwszych 10 miesięcy otrzymają bonusowe doładowanie w wysokości 10 proc. wpłaconej kwoty.

Oprócz możliwości wykonywania połączeń, użytkownicy HaloNet mogą skorzystać z dodatkowych usług, tj. faksu internetowego, telekonferencji, wirtualnej centrali, usługi SMS, przekierowywania połączeń, limitu na drogie połączenia czy też blokady wybranych połączeń przychodzących.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)