BOK USSD w Orange

BOK USSD w Orange

BOK USSD w Orange
Źródło zdjęć: © WP.PL
01.06.2009 11:51

Od dziś w Orange rusza biuro obsługi dostępne poprzez kod USSD - *100#. Potem można sprawdzać poszczególne pozycje w menu przez wciśnięcie przycisku "odpowiedz" i wpisanie odpowiedniego numeru z menu, które zostało wcześniej wyświetlone. Wybrana informacja pojawi się na ekranie telefonu po wysłaniu wiadomości.

Z _ Twojego Menu _ mogą korzystać wszyscy klienci indywidualnych postpaid, mix i prepaid. Poza _ Twoim Menu 100# _, można dalej korzystać z bezpośrednich krótkich kodów, przy pomocy których można aktywować poszczególne usługi i pakiety. Korzystanie z krótkich kodów i _ Twojego Menu _ jest bezpłatne.

_ Na koniec wielka prośba o Wasze uwagi i spostrzeżenia nt. Twojego Menu 100# , które są dla nas niezwykle cenne. Pamiętajcie też proszę, że to pierwsze dni nowego systemu. Może się zdarzyć, że jakiś kod jeszcze nie zadziała poprawnie. Myślę, że w tydzień wszystko - jak mawiają spece od IT - powinno się ustabilizować :-) _ - napisał na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)