Błyszczący GOODDRIVE Glamour na walentynki

Błyszczący GOODDRIVE Glamour na walentynki

Błyszczący GOODDRIVE Glamour na walentynki
Źródło zdjęć: © goodram.pl
10.02.2009 14:52, aktualizacja: 10.02.2009 15:08

Już za kilka dni walentynki. Jeśli zastanawiamy się co podarować naszej ukochanej być może dobrym pomysłem na prezent będzie przenośna pamięć pendrive. GOODDRIVE Glamour to...

Już za kilka dni walentynki. Jeśli zastanawiamy się co podarować naszej ukochanej być może dobrym pomysłem na prezent będzie przenośna pamięć pendrive. Producent układów pamięci _ Wilk Elektronik SA _ zaprezentował pod własną marką _ GOODRAM _ tegoroczną propozycję na dzień zakochanych - _ GOODDRIVE Glamour _.

Nowy miniaturowy pendrive ma zachwycić płeć piękną swoim wyglądem oraz możliwościami. Jego grubość wynosi zaledwie 4 mm, a długość nie przekracza 4 cm. Wewnątrz błyszczącej obudowy znajduje się pamięć wykonana w technologii _ Chip On Board _, której pojemność wynosi nawet 8 GB. Transfer danych odbywa się z prędkościami: odczyt do 2. MB/s / zapis do 7 MB/s.

Przenośna pamięć _ GOODDRIVE Glamour _ objęta jest wieczystą gwarancją producenta. Jej sugerowana cena detaliczna w zależności od pojemności wynosi: 25,20 zł - za 1GB, 29,20 zł - za 2 GB, 40,20 zł - za 4 GB oraz 72,20 zł - za 8 GB. Może ona okazać się również znakomitym pomysłem na prezent w zbliżającym się Dniu Kobiet.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)