Blueconnect starter

Blueconnect starter
Źródło zdjęć: © Huawei

15.07.2008 12:42, aktual.: 15.07.2008 17:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 21. lipca Era wprowadza do oferty blueconnect starter - usługę przedpłaconego dostępu do szerokopasmowego mobilnego Internetu. Dla użytkowników tej usługi korzystanie z Internetu w sieci HotSpotów Ery będzie bezpłatne.

Era zaoferuje dwa zestawy startowe z kartami SIM, które pozwalają na korzystanie z usługi. Pierwszy w cenie 25 złotych będzie przeznaczony dla klientów posiadających już urządzenie umożliwiające dostęp do sieci i doładuje konto pełną kwotą zakupu. W drugim zestawie za 399 złotych znajdzie się modem USB Option iCON 225 oraz starter o wartości 50 złotych.

W blueconnect starter opłata za 100kB danych to 3 grosze, a minuta połączenia do krajowych sieci stacjonarnych i komórkowych wyniesie 77 groszy za minutę połączenia. Wszystkie rozmowy będą rozliczane sekundowo. Cena MMSa to 40 groszy za 100kB danych wysłanych do krajowych sieci komórkowych lub na adres email. Koszt wysłania SMSa do wszystkich krajowych sieci komórkowych to 22 grosze.

Doładowania konta będą opierały się na regułach obowiązujących w Tak Taku z identycznymi sposobami doładowań. W przypadku uzupełnienia konta drogą elektroniczną klient otrzyma dodatkowo 1MB za każdą złotówkę doładowania większego niż 50 złotych. Użytkownik _ blueconnect starter _ będzie posiadał możliwość zarządzania swoim kontem poprzez aplikację internetową dostępną pod adresem www.iblueconnect.pl.

Dostęp do sieci HotSpotów Ery w ofercie _ blueconnect starter _ będzie całkowicie bezpłatny. Oznacza to możliwość bezkosztowego korzystania z dostępu do Internetu w technologii WLAN z prędkością do 54Mb/s pod warunkiem posiadania środków na aktywnym koncie. Sieć HotSpotów Ery składa się z ponad 400 punktów dostępowych rozmieszczonych w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach, m.in. w restauracjach McDonald’s, Pizza Hut, Coffee Heaven, lotniskach, hotelach i galeriach handlowych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)