Blu-Ray z twardym dyskiem i tunerem DVB-T

Blu‑Ray z twardym dyskiem i tunerem DVB‑T

Blu-Ray z twardym dyskiem i tunerem DVB-T
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
04.04.2014 11:57

Odtwarzacz Blu-ray 3D BD-H8500 to drugi reprezentant serii 8 - najwyższej z nowych linii odtwarzaczy Samsunga. Wyposażony w dysk twardy o pojemności 500 GB i tuner DVB-T umożliwia nie tylko oglądanie filmów, ale także odbiór kanałów naziemnej telewizji cyfrowej oraz nagrywanie programów.

Blu-ray odtwarza filmy w jakości Full HD, również w 3D. Dostępna jest również dfunkcja skalowania obrazu z płyt DVD do rozdzielczości Full HD 1080p. Zintegrowany system BD Wise dobiera natomiast najistotniejsze parametry w urządzeniach Samsung podłączonych do odtwarzacza za pośrednictwem kabla HDMI.

Naziemną telewizję cyfrową obejrzymy na ekranie telewizora dzięki wbudowanemu w odtwarzacz tunerowi DVB-T. Odtwarzacz został także wyposażony w dysk twardy o pojemności 50. GB, dzięki któremu będziemy mogli nagrywać telewizyjne seriale czy programy.

Połączenie z Internetem oraz innymi urządzeniami podpiętymi do domowej sieci lokalnej umożliwi zintegrowana karta sieciowa z funkcją Wi-Fi Direct. Za pośrednictwem funkcji sieciowych odtwarzacza skorzystamy m. in. z panelu SmartHub oraz z funkcjonalności Samsung Link –. pozwoli ona uzyskać dostęp do zasobów znajdujących się w sieci lokalnej oraz do przestrzeni dyskowej w chmurze. Dzięki możliwości bezprzewodowego połączenia odtwarzacza z innymi urządzeniami dostępna jest funkcja Screen Mirroring, pozwalająca na przesyłanie obrazu i dźwięku z urządzeń przenośnych na ekran telewizora. Dzięki temu będziemy mogli oglądać telewizję na ekranie tabletu w znajdując się w innym pomieszczeniu niż telewizor.

Wśród funkcji modelu BD-H8500. znajdzie się także system Anynet+ sterujący wszystkimi podłączonymi urządzeniami firmy Samsung jednym pilotem. Ponadto, najnowszy odtwarzacz Samsung serii 8 umożliwi konwersję zawartości płyt audio do plików MP3 oraz kopiowanie danych z nośników optycznych bezpośrednio na pamięć zewnętrzną USB.

Odtwarzane płyty: 3. Blu-ray Video, Blu-ray Video, DVD-Video/DVD±R/DVD±RW, CD DA/CD-R/CD-RW

Obsługiwane formaty:
Video: MPEG4 SP/ASP, H.26. BP/MP/HP, H.263, MPEG1, MPEG2, AVCHD (TS/Disc), DivX, DivX HD, MKV (Container), WMV9, ASP, 3GP, FLV, m2ts, MOV, MTS, TP, TS, TTS, VOB

Audio: LPCM, AAC, AC3. MP3, WMA, FLAC, OGG, APE, M4A, WAV, MKA
Wsparcie formatów dźwięku: Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS Surround, DTS-HD Master Audio, DTS-HD High Resolution Audio, DTS-HD Bitstream Output

Cena: 1700 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)