BlackBerry Torch 9800 dostępny w Polsce

BlackBerry Torch 9800 dostępny w Polsce

BlackBerry Torch 9800 dostępny w Polsce
Źródło zdjęć: © RIM
14.12.2010 11:57

Nowy smartfon BlackBerry Torch 9800 jest już dostępny na polskim rynku. Ten wyposażony w narzędzia biznesowe smartfon jest pierwszym na świecie urządzeniem, które łączy w sobie zalety klawiatury BlackBerry z ekranem dotykowym.

BlackBerry Torch daje użytkownikom wybór: czy chcą pisać wiadomość za pomocą pojemnościowego ekranu dotykowego, czy wygodnej klawiatury, przeglądać Internet za pomocą ruchów palca, a może płynnie nawigować optycznym trackpadem.

Najistotniejsze funkcjonalności BlackBerry Torch 980. to:
Pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 3,2’’. i rozdzielczości 360 x 480 oraz wysuwana, składająca się z 35 klawiszy pełna klawiatura QWERTY z tylnim podświetleniemNa wyposażeniu znajduje się także znany z innych modeli „Jeżyny” dotykowy optyczny trackpad.

Obraz
© (fot. RIM)

Sercem telefonu jest procesor taktowany zegarem 624Mh wspomaganej 512MB wbudowanej pamięci Flash. Do tego, użytkownik otrzymuje 4GB pamięci z możliwością jej rozszerzenia przez karty microSD/SDHC do 32GB.

Producent zainstalował w Torch 9800 aparat o rozdzielczości 5 MP oferujący funkcje zoom, autofocus, flash, stabilizację obrazu i geolokalizację.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)