BitSpirit 3.6.0.362 - dostęp do zasobów sieci torrentowych

BitSpirit 3.6.0.362 - dostęp do zasobów sieci torrentowych

BitSpirit 3.6.0.362 - dostęp do zasobów sieci torrentowych
Źródło zdjęć: © IDG.pl
06.04.2010 13:00, aktualizacja: 06.04.2010 13:40

Jeżeli chcesz skorzystać z sieci wymiany plików BitTorrent zainstaluj program BitSpirit. To szybki w działaniu i prosty w obsłudze klient. Zobacz co nowego oferuje najnowsza wersja programu.

BitSpirit to klient sieci wymiany plików działający w oparciu o protokół BitTorrent. Pozwala także na korzystanie z systemu DHT stosowanego w Kademli dzięki czemu łatwiej jest wyszukiwać dane, a użytkownik może pobierać pliki bez pośrednictwa serwera (trackera). Wyróżnia się przejrzystym i intuicyjnym interfejsem. Jest bardzo szybki i zużywa niewiele zasobów systemowych. Dostępność kreatorów konfiguracji i polskiej wersji językowej powoduje, że chętnie korzystają z niego początkujący użytkownicy.

Obraz
© BitSpirit 3.6.0.36. (fot. IDG.pl)

Program bardzo dobrze zarządza pasmem przesyłania, dzięki czemu nie blokuje łącza internetowego. Maksymalną szybkość pobierania i wysyłania można zdefiniować za pomocą suwaków. Korzystając z protokołu UPnP automatycznie mapuje porty na ruterach i umożliwia pobieranie plików na komputerach korzystających z NAT.

Za pomocą BitSpirita można wyodrębnić pojedynczy plik z większego zestawu i dzięki temu ograniczyć wielkość pobieranych danych. Wbudowany system przesyłania wiadomości pozwala na komunikację z innymi użytkownikami programu.

A po zapisaniu danych na dysku aplikacja wyłączy komputer oszczędzając energię.
BitSpirit jest darmowy.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)