BigWLAN Menu

BigWLAN Menu06.10.2008 23:26
BigWLAN Menu

Belgijski McDonald's oraz jego franszyzobiorcy świętują dziś pierwszy rok współpracy z firmą free-hotspot.com. McDonald’s wybrał free-hotspot.com na dostawcę darmowego Wi-Fi w swoich 57 belgijskich restauracjach.

Do tej pory sieć restauracji oferowała płatny serwis Wi-Fi, z którego korzystała tylko garstka klientów. Gdy jednak okazało się, że przeciętny klient nie jest już gotów płacić za połączenie z internetem, McDonald’s zdecydował się na zmianę tej usługi na bezpłatną. Sieć restauracji skontaktowała się z firma free-hotspot.com która zainstalowała darmowe HotSpoty we wszystkich restauracjach McDonald’s w Belgii.

Firma ta jest liderem na europejskim rynku darmowego dostępu do bezprzewodowego Internetu. Według ankiety darmowe HotSpoty przyciągały średnio 11 użytkowników dziennie w tygodniu i 14 w weekendy (łącznie do 19 tys. klientów miesięcznie). Liczby te są prawie siedmiokrotnie wyższe od tych rejestrowanych przez McDonald’s rok temu. Dane na temat użytkowników HotSpotow zostały zebrane dzięki systemowi monitoringu free-hotspot.com.

free-hotspot.com posiada obecnie największą i najszybciej rozwijającą się sieć darmowego bezprzewodowego dostępu do Internetu, liczącą ponad 3500 darmowych HotSpotów w 18 krajach Europy. Klienci free-hotspot.com łączą się bezpłatnie z Internetem w zamian za oglądanie reklam.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)