Big Button Photo Dialer - panel do telefonu ze zdjęciami osób

Big Button Photo Dialer - panel do telefonu ze zdjęciami osób

Big Button Photo Dialer - panel do telefonu ze zdjęciami osób
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
02.08.2013 10:15

Mimo że coraz więcej osób rezygnuje z telefonu stacjonarnego na rzecz komórki, niektórzy wolą korzystać z aparatu domowego. Są to przede wszystkim ludzie starsi, i to do nich jest skierowane urządzenie Big Button Photo Dialer

Jest to sporych rozmiarów panel podłączany do telefonu stacjonarnego. Można zaprogramować na nim 1. numerów, z których najczęściej korzysta jego właściciel. Oczywiście taka funkcja znajduje się w każdym aparacie telefonicznym, ale w Big Button Photo Dialer można także każdemu z numerów przyporządkować zdjęcie osoby, do której dzwonimy.

Jest to duże ułatwienie, szczególnie dla osób mających słaby wzrok, a także dzieci, które nie potrafią jeszcze czytać. Gdy potrzebna jest pilna pomoc, zamiast wertować notes lub przeszukiwać pamięć telefonu, można za pomocą jednego ruchu połączyć się z żądanym numerem.

Big Button Photo Dialer nie potrzebuje własnego źródła zasilania, wystarcza mu podłączenie do telefonu. Gadżet można kupić za 40 dolarów w zagranicznych sklepach internetowych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)