Biblioteka w Twojej kieszeni - nowe czytniki e-booków

Biblioteka w Twojej kieszeni - nowe czytniki e‑booków

Biblioteka w Twojej kieszeni - nowe czytniki e-booków
18.02.2010 14:02

Na polskim rynku pojawiły się dwa nowe czytniki książek - BeBook i BeBook mini. BeBook specjalny czytnik e-książek. Waży 220 gram, mieści się w kieszeni i jest w stanie pomieścić od 1 000 do 4 000 tysięcy książek, gazet, dokumentów do pracy oraz nośników audio. Czytnik Beebook potrafi odczytać wiele różnych formatów, takich jak pdf, doc, txt, rtf, html, djvu, chm, fb2, wolf, mp3, png, tiff, gif, jpg i bmp

System wyświetlania za pomocą tuszu elektronicznego oferuje podobny komfort czytania jak na zwykłym papierze, jednak tu tekst wyświetlany jest na 6-calowym ekranie. Urządzenie jest oszczędne, jego czas pracy pozwoli przeczytać do 7 00. stron. Co więcej, Beebook posiada możliwość zaznaczania stron, powiększania czcionki tekstu, odczytu pionowego lub poziomego oraz wyświetlania obrazów. Funkcja TTS (text to speach) sprawia, że wszystko czytamy na Bebooku, Bebook może przeczytać samodzielnie. Czytnik automatycznie odczytuje treść zapisaną w formie tekstu i samodzielnie przechodzi do kolejnej strony. Dzięki TTS nie trzeba rezygnować z czytania książek podczas prowadzenia samochódu. Co ważne funkcja ta ułatwia także naukę języków obcych.
Cena urządzenia to 1199 PLN brutto.

Obraz

*Książki w wersji Mini *
Bebook mini to mniejszy brat Bebooka. Mini, dzięki mniejszemu ekranowi 5 cali jest lżejszy, zgrabniejszy i bardziej poręczny. Zmieści się w kieszeni lub małej torebce. Czytnik umożliwia czytanie treści cyfrowych na wyświetlaczu o przekątnej 5 cali. Dzięki możliwości konwertowania tekstu z pionu do poziomu czytanie jest również komfortowe jak w modelu 6-calowym, a tusz e-ink Vizplex do złudzenia przypomina tusz w prawdziwej książce.

Cena urządzenia to 949 PLN brutto

Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)