Bezterminowa aktualizacja map od Mio

Bezterminowa aktualizacja map od Mio
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

08.11.2011 13:42, aktual.: 08.11.2011 13:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Mio Technology wprowadziła specjalną ofertę nawigacji samochodowych. Urządzenia z najnowszej serii Spirit, modele 680, 685 i 687 od teraz są dostępne także w wersji Lifetime Map Update (LMU) - z możliwością bezterminowej aktualizacji map. Różnice w cenie pomiędzy nawigacjami standardowymi a LMU są niewielkie: zaczynają się od 40 zł.

Firma Mio Technology wprowadza takie rozwiązanie do trzech pięciocalowych modeli nawigacji z serii Mio Spirit 2011. Nowe urządzenia w wersji LMU są nieznacznie droższe od swych regularnych odpowiedników (od 40 zł w wzwyż), ale w skali całego okresu korzystania z urządzenia jest to rozwiązanie zdecydowanie ekonomiczne. Raz zakupioną nawigację GPS już zawsze będzie można aktualizować za darmo, bez konieczności kupowania nowej mapy po wygaśnięciu okresu darmowych uaktualnień.

Lifetime Map Update jest dostępna dla nowych modeli: Spirit 680. 685 i 687. Warto przy tym wspomnieć, że dwa z trzech wymienionych modeli (Spirit 685 oraz 687) posiadają dodatkowo funkcję bezpłatnego informowania o aktualnych utrudnieniach na trasie (TMC).

Usługę LMU należy aktywować w przeciągu 3. dni od daty zakupu urządzenia, rejestrując nawigację na stronie producenta. Po przejściu kilku prostych kroków na ekranie pojawi się pierwszy klucz aktywacyjny. W przypadku przyszłych aktualizacji na podany podczas procesu rejestracji adres e-mail będą wysyłane wiadomości z informacją o dostępności nowej mapy. Aktualizacje będą dostępne tak długo, jak firma Mio będzie udzielała obsługi technicznej dla danego produktu, bądź do momentu, kiedy producent map zaprzestanie ich aktualizacji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (20)
Zobacz także