Bezprzewodowy zestaw Logitech MK520 dla laptopów

Bezprzewodowy zestaw Logitech MK520 dla laptopów
Źródło zdjęć: © Logitech

13.08.2010 13:09, aktual.: 13.08.2010 13:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Logitech zaprezentował nowy zestaw bezprzewodowych urządzeń sterujących – Logitech Wireless Combo MK520. W skład zestawu wchodzą pełnowymiarowa mysz i klawiatura.

Logitech zaprezentował nowy zestaw bezprzewodowych urządzeń sterujących – Logitech Wireless Combo MK520. W skład zestawu wchodzą pełnowymiarowa mysz i klawiatura. Klawiatura posiada wklęsłe, specjalnie wyprofilowane klawisze, a bezprzewodowa mysz została wyposażona w miękkie, gumowane uchwyty boczne.

Klawiatura MK52. pracuje cicho. W jej konstrukcji zastosowano wklęsłe, lekko zaokrąglone krawędzie i nisko wyprofilowane klawisze Logitech Incurve. Dodatkowo, urządzenie wyposażono w podpórki na nadgarstki. Na klawiaturze, poza pełnym zestawem klasycznych klawiszy, znajdziemy również specjalny przycisk odpowiedzialny za kontrolę multimediów. Za jego pomocą możemy przejść do następnego utworu lub zmniejszyć głośność, bez konieczności korzystania z myszy. Bateria zastosowana w tym modelu pozwala na pracę bez jej ładowania nawet przez trzy lata.

Obraz
© (fot. Logitech)

Dzięki wyprofilowanym, gumowanym uchwytom bocznym, mysz pasuje zarówno do prawej, jak i w lewej dłoni. O ładowanie zastosowanej tu baterii nie musimy się martwić nawet przez rok.

Klawiatura i mysz łączą się z laptopem bezprzewodowo za pomocą jednego odbiornika Logitech Unifying. Jest on na tyle mały, że może na stałe zostać podłączony do laptopa. Odbiornik Logitech Unifying zapewnia bezprzewodową łączność z siecią na odległość do 1. metrów, a technologia 2.4 GHz eliminuje opóźnienia i przerwy w transmisji. Z myślą o bezpieczeństwie użytkowników klawiatura została wyposażona w 128-bitowy algorytm szyfrowania danych AES.

Logitech Media Combo MK520 będzie dostępny w Europie od sierpnia 2010, sugerowana cena detaliczna wynosi 249 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)