Bezprzewodowy odkurzacz Philips PowerPro Duo

Bezprzewodowy odkurzacz Philips PowerPro Duo

Bezprzewodowy odkurzacz Philips PowerPro Duo
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
20.05.2014 08:46

Nowe odkurzacze bezprzewodowe PowerPro Duo od Philips dzięki technologii PowerCyclone utrzymują wysoką moc ssania i zapewniają maksymalną wydajność niezależnie od stopnia zapełnienia zbiornika na kurz. Dodatkowo, nasadka TriActive Turbo sprawia, że urządzenie zbiera cały kurz, kłaczki i okruszki za jednym pociągnięciem zarówno z twardych podłóg, jak i dywanów.

Nowe modele PowerPro Duo FC6162/0. w wydaniu niebieskim i FC6162/02 w kolorze czerwonym, pracują jako urządzenia 2w1. Umożliwiają szybkie i skuteczne sprzątanie podłóg w pionie niczym szczotką, jak i zbieranie okruchów i kurzu z mebli odkurzaczem ręcznym. Urządzenia łatwo się prowadzi i pozwalają na wygodne sprzątanie w trudno dostępnych miejscach - pod kanapą czy stołem. Po naładowaniu akumulator niklowo-wodorkowy umożliwia bezprzewodowe użytkowanie urządzenia do 25 min.

PowerPro Duo używa technologii PowerCyclone, w której powietrze niezwykle szybko wpływa do komory za pośrednictwem prostego i gładkiego wlotu, a zakrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego wirowanie w komorze cyklonicznej, dzięki czemu odkurzacz nie traci siły ssania. Dodatkowo, o najlepsze efekty ma dbać nasadka TriActive Turbo. Zmechanizowana szczotka zbiera cały kurz i kłaczki za jednym pociągnięciem, a zoptymalizowany przepływ powietrza przez nasadkę zapewnia maksymalną efektywność sprzątania. Nasadka umożliwia zbieranie sierści z kanap, poduszek i innych tkanin, więc odkurzacze nadają się dla właścicieli zwierząt domowych.

PowerPro Duo to odkurzacze bezworkowe, ze zmywalnym filtrem piankowym. Pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym i łatwym opróżnianiu bezpośrednio do kosza na śmieci.

Cena: 590 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)