Bezprzewodowy hub USB Belkina

Bezprzewodowy hub USB Belkina
Źródło zdjęć: © Belkin

05.02.2008 10:57, aktual.: 05.02.2008 11:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowy koncentrator firmy Belkin to pierwszy w Europie produkt
wykorzystujący certyfikowaną technologię bezprzewodowej transmisji USB. Pozwala on podłączyć bez użycia przewodów dowolne urządzenie oddalone od komputera nawet o 10 metrów

*Nowy koncentrator firmy Belkin to pierwszy w Europie produkt wykorzystujący certyfikowaną technologię bezprzewodowej transmisji USB. Pozwala on podłączyć bez użycia przewodów dowolne urządzenie oddalone od komputera nawet o 10 metrów. *
4-portowy bezprzewodowy koncentrator USB Belkin zapewnia dostęp do urządzeń peryferyjnych zaopatrzonych w gniazdo USB bez konieczności używania niewygodnych, plączących się kabli. Aby podłączyć drukarkę czy zewnętrzny dysk twardy, wystarczy wpiąć je do bezprzewodowego koncentratora. Następnie dołączony do zestawu adapter USB należy podłączyć do komputera. Od tej pory można swobodnie przenosić laptop, przenosząc go nawet na odległość 10 metrów bez utraty dostępu do podłączonych do niego urządzeń.

Z dowolnego miejsca w zasięgu koncentratora można drukować, odtwarzać muzykę, skanować, pobierać zdjęcia i wypalać płyty CD – czyli robić to, co do tej pory wymagało połączenia przewodowego. Dzięki nowemu rozwiązaniu możemy przenieść drukarkę, skaner i napęd poza blat biurka.

Zestaw składa się z bezprzewodowego koncentratora USB, bezprzewodowego adaptera USB, zasilacza oraz stacji dokującej bezprzewodowego adaptera USB.

Bezprzewodowy koncentrator USB firmy Belkin ma certyfikat CE i jest zgodny z roboczym standardem ETSI oraz wymaganiami Komisji Europejskiej. Produkt działający w technologii bezprzewodowej transmisji USB, klasa 1, zaaprobowanej przez Komisję Europejską.

*Dostępność i cena *Bezprzewodowy koncentrator USB firmy Belkin będzie dostępny w Polsce od kwietnia 2008 r. w sugerowanej cenie detalicznej 599 zł.

Strona producenta »

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)