Bezprzewodowy głośnik Prestigio

Bezprzewodowy głośnik Prestigio

Bezprzewodowy głośnik Prestigio
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
24.04.2014 13:20

Prestigio PBS7 to bezprzewodowy głośnik o mocy 70dB, który obsługuje bezprzewodowy standard Bluetooth oraz NFC. Jego konstrukcja pozwala na jednoczesne ładowanie podłączonego (fizycznie) do urządzenia tabletu lub smartfonu.

Głośnik umożliwia jednoczesne ładowanie jednego z urządzeń, na przykład tabletu oraz bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z innego urządzenia, np. smartfona. O ile w przypadku technologii Bluetooth parowanie zachodzi automatycznie z listy wyszukiwania dostępnych urządzeń, o tyle komunikacja NFC odbywa się poprzez zetknięcie się urządzeń.

Głośnik waży 44. gramów i jest wykonany z komponentów z aluminiowymi akcentami. Frontowy panel składa się z eliptycznie uformowanej podstawki umożliwiającej dokowanie urządzenia i podłużnego głośnika o mocy 70dB. Na boku obudowy znajdziemy włącznik oraz przyciski funkcyjne. Na tylnej krawędzi umieszczono z kolej gniazdo zasilania, wyjście USB 5V/2.1A oraz złącze AUX.

Stacja PBS7 Prestigio pracuje w zakresie częstotliwości 20Hz-200KHz. Wbudowana bateria o mocy 1150mAh wystarczy na 6 godzin działania urządzenia w trybie mobilnym.

Cena: 300 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)