Bezprzewodowy głośnik-kamień od Creative

Bezprzewodowy głośnik-kamień od Creative06.09.2010 10:12
Bezprzewodowy głośnik-kamień od Creative
Źródło zdjęć: © Creative

Firma Creative przedstawia bezprzewodowy głośnik Sound Blaster Wireless Rock Speaker, którego obudowa imituje kamień. Głośnik został zaprojektowany tak, aby wytrzymać umiarkowane warunki pogodowe.

Głośnik Sound Blaster Wireless Rock Speaker współpracuje z systemem audio Sound Blaster Wireless USB. System ten nie wymaga żadnego dodatkowego okablowania czy też specjalnej konfiguracji sieci. Należy podpiąć głośnik do portu USB w dowolnym komputerze czy netbooku i można rozpocząć przesyłanie muzyki z iTunes, serwisu Pandora czy dowolnej innej aplikacji muzycznej. Głośnik Sound Blaster Wireless Rock Speaker pozwala na odtwarzanie muzyki w odległości, nawet do 3. metrów od komputera.

288771338288773267
Źródło zdjęć: © (fot. Creative)

Sound Blaster Wireless Rock Speaker jest zasilany przez wymienny akumulator, który umożliwia odtwarzanie muzyki do 6 godzin. Akumulator podłączany jest w tylnej części głośnika i jest ładowany przy użyciu dołączonej do zestawu ładowarki.

Głośnik Sound Blaster Wireless Rock Speaker będzie dostępny w sklepach na terenie Polski. Sugerowana cena detaliczna wynosi 799 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)