Bezprzewodowy głośnik-kamień od Creative

Bezprzewodowy głośnik-kamień od Creative

Bezprzewodowy głośnik-kamień od Creative
Źródło zdjęć: © Creative
06.09.2010 10:12

Firma Creative przedstawia bezprzewodowy głośnik Sound Blaster Wireless Rock Speaker, którego obudowa imituje kamień. Głośnik został zaprojektowany tak, aby wytrzymać umiarkowane warunki pogodowe.

Głośnik Sound Blaster Wireless Rock Speaker współpracuje z systemem audio Sound Blaster Wireless USB. System ten nie wymaga żadnego dodatkowego okablowania czy też specjalnej konfiguracji sieci. Należy podpiąć głośnik do portu USB w dowolnym komputerze czy netbooku i można rozpocząć przesyłanie muzyki z iTunes, serwisu Pandora czy dowolnej innej aplikacji muzycznej. Głośnik Sound Blaster Wireless Rock Speaker pozwala na odtwarzanie muzyki w odległości, nawet do 3. metrów od komputera.

Obraz
© (fot. Creative)

Sound Blaster Wireless Rock Speaker jest zasilany przez wymienny akumulator, który umożliwia odtwarzanie muzyki do 6 godzin. Akumulator podłączany jest w tylnej części głośnika i jest ładowany przy użyciu dołączonej do zestawu ładowarki.

Głośnik Sound Blaster Wireless Rock Speaker będzie dostępny w sklepach na terenie Polski. Sugerowana cena detaliczna wynosi 799 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)