Bezprzewodowy głośnik Bluetooth Samsung YA‑SBR510

Bezprzewodowy głośnik Bluetooth Samsung YA-SBR510

09.02.2009 12:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Samsung Electronics prezentuje nowy bezprzewodowy głośnik Bluetooth YA-SBR510. Elegancka obudowa kryje trzy głośniki, które pozwalają cieszyć się dźwiękiem ulubionej muzyki. Samsung YA-SBR510, doceniony za innowacyjność na targach CES 2008, oferuje najnowsze zdobycze technologii – w tym czujnik ruchu oraz bezprzewodową łączność Bluetooth – dzięki którym mamy do czynienia z energooszczędnym i kompatybilnym z większością nowoczesnych sprzętów elektronicznych, urządzeniem którego obsługa jest intuicyjnie prosta i bezproblemowa.

Zapomnij o kablach!
Samsung zastosował rozwiązania łączności pomiędzy urządzeniami, dzięki którym głośnik YA-SBR51. stał się prawdziwie wielofunkcyjny, a jego eksploatacja jest prosta, szybka i wygodna. Na tylnym panelu znajdują się ukryte złącza: USB, optyczne oraz AUX. Dodatkowo głośnik jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth. Sygnał może być swobodnie i bez zakłóceń przesyłany na odległość do 10 metrów, umożliwiając całkowitą rezygnację z kłopotliwych i nieestetycznych kabli. Samsung YA-SBR510 bez problemu skomunikuje się z telefonem komórkowym, laptopem, odtwarzaczem mp3, kinem domowym, telewizorem, pendrivem, odtwarzaczem dvd czy innymi sprzętami wyposażonymi w analogiczne rozwiązania komunikacyjne. Dla dodatkowej wygody użytkownika głośnik Samsung YA-SBR510 został wyposażony w pilota zdalnego sterowania – wystarczy usiąść wygodnie i można bez przeszkód relaksować się przy ulubionej muzyce najwyższej jakości.

Obraz
© (fot. Samsung)

Spokojny sen i niskie rachunki
Najnowsze rozwiązania technologiczne zastosowane w modelu YA-SBR51. sprzyjają również oszczędności. Urządzenie zostało wyposażone w czujnik ruchu, który wykrywa obecność i automatycznie uruchamia urządzenie. Natomiast kiedy w pomieszczeniu nikogo nie ma lub gdy użytkownik zasnął, głośnik samoczynnie przechodzi w stan czuwania, dzięki czemu nie pobiera zbędnej energii i pozwala w spokoju wykorzystywać jego wszystkie zaawansowane funkcje bez potrzeby ciągłego włączania i wyłączania zasilania.

Harmonia dźwięku
Wysokiej jakości przestrzenny dźwięk o przyjemnej barwie emitowany jest przez zaawansowane głośniki trzykanałowe. Łączna moc głośników wynosi 30W, a głębia dźwięku jaką generują jest identyczna z jakością oryginalnego sygnału. Samsung YA-SBR51. odtwarza dźwięk w dwóch trybach: hi-fi oraz quasi okólnym, jak ma to miejsce w przypadku głośników 5.1.

Wzornictwo
Tradycyjnie w przypadku produktów firmy Samsung dodatkowych wrażeń dostarcza wyszukane wzornictwo. Elegancka czarna obudowa oraz przedni panel z dyskretnymi, tłoczonymi ornamentami dodadzą każdemu wnętrzu wyjątkowego charakteru. Wszystkie złącza zostały ukryte na tylnim panelu natomiast z przodu znajdują się jedynie podstawowe przyciski obsługi, czujnik ruchu oraz niebieska dioda LED emitująca delikatne światło, pulsujące w rytm muzyki. Niepowtarzalne emocje jakie oferuje głośnik Samsung YA-SBR510 pozwolą odkryć nową jakość i prawdziwy komfort słuchania muzyki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)