Bezprzewodowe głośniki na każdą pogodę

Bezprzewodowe głośniki na każdą pogodę

Bezprzewodowe głośniki na każdą pogodę
Źródło zdjęć: © mat. prasowy
27.08.2015 15:24

Piasek, woda czy silny wiatr to zazwyczaj rzeczy, których obawiają się podróżujący ze sprzętem elektronicznym. Może to zmienić przenośny głośnik TREK Max, o który nie trzeba będzie się martwić niezależnie od otaczających warunków.

Ochrona przed wodą i pyłem

TREK Max od TDK Life on Record to sprzęt stworzony z myślą o warunkach, z którymi nie radzi sobie zwykły sprzęt audio. Odporność zgodna z normą IP6. chroni przed rozpryskiem wody i pyłem. Oznacza to, że bez obaw można zabrać go na plażę czy stok narciarski.

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

_ Na wyjazdy i nie tylko _

To ciekawe rozwiązanie na mniej lub bardziej wymagające wyjazdy, ale nie tylko. Dzięki wysokiej jakości brzmienia, głośnik świetnie sprawdzi się także w domu czy ogrodzie. Za brzmienie odpowiadają dwa głośniki 1,5 cala o mocy 1. W, które wspomagane są 3-calowymi pasywnymi radiatorami. Całości dopełnia 2,5 calowy subwoofer, który ma zapewnić jak najlepszej jakości brzmienie oraz głębokie basy.

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

_ Bluetooth z funkcją NFC _

Głośnik obsługuje technologię Bluetooth, również z funkcją NFC. Dzięki temu w szybki sposób możemy podłączyć urządzenie i bezprzewodowo odtwarzać wybraną muzykę. Oczywiście istnieje również możliwość podłączenia przez kabel z wtykiem Jack 3,5 mm. TREK Max umożliwia także odtwarzanie, wstrzymywanie i pomijanie utworów za pomocą panelu na obudowie.

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

_ Doładuj swój telefon _

W TREK Max mamy wbudowany mikrofon, który umożliwia obsługę funkcji głośnomówiącej. Urządzenie przy pełnym naładowaniu akumulatora odtwarza do 8 godzin muzyki. Samo naładowanie urządzenia zajmuje około dwóch godzin. Dodatkowo dzięki wejściu USB można podładować swojego smartfona lub tablet.

TREK Max dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych: białym, czarnym i czarno - czerwonym.

_ Źródło: TDK / WP _

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)