Bezprzewodowa stacja pogodowa Prestigio

Bezprzewodowa stacja pogodowa Prestigio

Bezprzewodowa stacja pogodowa Prestigio
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
31.10.2014 12:44

Prestigio wprowadza do oferty bezprzewodową, inteligentną stację pogodową PTH01BT, która odczytuje dane meteorologiczne, takie jak temperatura, ciśnienie atmosferyczne oraz dane dotyczące wilgotności powietrza i przesyła je bezpośrednio na smartfon lub tablet

Stacja jest zasilana przez dwie baterie AAA, dzięki którym –. według zapewnień producenta - urządzenie może nieprzerwanie pracować przez ponad rok. Technologia Bluetooth 4.0, w oparciu o którą działa urządzenie, umożliwia bezprzewodową komunikację w odległości do 20 metrów od smartfona czy tabletu, na którym zainstalowano dedykowaną aplikację pogodową. Aplikacja pokazuje między innymi pomiary bieżącej temperatury, ciśnienia i wilgotności oraz wykresy zmian poszczególnych wskaźników w przedziale czasowym. Dane prezentowane są w jednostkach właściwych dla danego kraju, a każdą z wartości można wyeksportować do osobnego, ekranowego widgetu. Wymogiem kompatybilności sprzętowej dla smartfonów i tabletów jest system Android w wersji 4.3 lub wyższej oraz Bluetooth 4.0. Aplikacja będzie też dostępna na iOS w wydaniu 6 lub wyższym.

Stacja pozwala określić temperaturę z dokładnością do 0.5 stopnia Celsjusza w przedziale od -2. do +85 stopni, wilgotność powietrza z dokładnością do 4.5% w zakresie 20-99%, a ciśnienie w przybliżeniu do 0,02 mbar w zakresie 260 – 1260 Milibarów.

Cena: 160 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)