Bezprzewodowa gitara i perkusja dla Xbox'a i Wii

Bezprzewodowa gitara i perkusja dla Xbox'a i Wii

Bezprzewodowa gitara i perkusja dla Xbox'a i Wii
09.09.2009 13:54, aktualizacja: 09.09.2009 14:34

Firma Logitech zapowiedziała dziś premierę bezprzewodowej gitary oraz zestawu perkusyjnego dedykowanych konsoli Xbox 360. Logitech Wireless Guitar Controller for Xbox 360 i Logitech Wireless Drum Controller for Xbox 360 pozwolą wydobyć to co najlepsze z gier z serii Guitar Hero w tym Guitar Hero 5 oraz dostępnej wkrótce Band Hero

Logitech Wireless Guitar Controller for Xbox 360

Szyjka wykonana z drewna klonowego, palisandrowy gryf i metalowe progi Logitech Wireless Guitar Controller for Xbox 36. sprawiają, że każdy może poczuć się jak wirtuoz gitary. Podczas gry można zapomnieć o odgłosach klikania, bowiem klawisze umieszczone na progach działają w oparciu o znaną z klawiatur Logitech technologię rubber dome. Dodatkową przewagę zapewnia znajdujący się na gryfie panel dotykowy umożliwiający szybkie ślizganie się palcami po „strunach”. Dzięki temu rozwiązaniu w czasie gry można zdobywać punkty wydobywając kilka dźwięków niemal jednocześnie. Logitech Wireless Guitar Controller działa w zasięgu do 10 metrów od konsoli. Gitara będzie dostępna na rynku w pomarańczowo białej kolorystyce.

Obraz
© (fot. Logitech)

Logitech Wireless Drum Controller for Xbox 360

Logitech Wireless Drum Controller for Xbox 36. to zestaw składający się z trzech bębnów, dwóch talerzy oraz pokrytego nierdzewną stalą i umieszczonego na regulowanej sprężynie pedału perkusyjnego. Ustawienie wszystkich elementów można w łatwy sposób dopasować do potrzeb i stylu gry użytkownika. Wygłuszająca membrana, którą zastosowano na powierzchni bębnów redukuje wszelkie niepożądane odgłosy, a cofnięte obręcze pozwalają uniknąć przypadkowych uderzeń w obudowę. Zestaw zasilany jest dwiema bateriami AA umożliwiającymi do 50 godzin grania.

Kontrolery dla konsoli Nintendo Wii

Logitech zaprezentowała również dwa nowe produkty z linii bezprzewodowych muzycznych kontrolerów licencjonowanych przez Activision Publishing. Przeznaczone na platformę Wii Logitech Wireless Guitar Controller for Wii i Logitech Wireless Drum Controller for Wii pozwolą w pełni korzystać z najnowszych funkcji oferowanych przez gry z serii Guitar Hero w tym najnowszej Guitar Hero 5 i mającej niedługo ukazać się na rynku Band Hero.

Logitech Wireless Guitar Controller for Wii

Logitech Wireless Guitar Controller for Wii utrzymano w czarno-białej kolorystyce, a poszczególne elementy wykonano z najwyższej jakości materiałów - korpus, gryf oraz klawisze z drewna, a progi z metalu. Zastosowany w urządzeniu mechanizm działania umieszczonych na progach oraz strum bar klawiszy minimalizuje niepożądane odgłosy klikania. Znajdujący się na gryfie panel dotykowy pozwala na powiększenie puli zdobytych punktów.

Obraz
© (fot. Logitech)

Logitech Wireless Drum Controller for Wii

Zestaw Logitech Wireless Drum Controller for Wii składa się z trzech bębnów oraz dwóch talerzy. Każdy z elementów można wygodnie ustawić i dopasować do potrzeb oraz stylu gry użytkownika. Powierzchnię bębnów pokryto wygłuszającą membraną, dzięki czemu w czasie grania nie wydobywają się niepożądane, irytujące dźwięki rozpraszające uwagę gracza. Dzięki zastosowaniu cofniętych obręczy jeszcze łatwiej „trafić w sedno”. dźwięku, a całości dopełnia pokryty nierdzewną stalą i zamontowany na regulowanej sprężynie perkusyjny pedał.

Obraz
© (fot. Logitech)

Cena i dostępność

Logitech Wireless Guitar Controller for Xbox 360 i Logitech Wireless Drum Controller for Xbox 360 będą dostępne w sprzedaży w październiku, sugerowana przez producenta cena detaliczna obu urządzeń wyniesie 819 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)