Bezpieczne pendrive'y Kingstona - DataTraveler Locker+ G2

Bezpieczne pendrive'y Kingstona - DataTraveler Locker+ G2

Bezpieczne pendrive'y Kingstona - DataTraveler Locker+ G2
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
12.07.2012 11:04, aktualizacja: 12.07.2012 13:29

Kingston wprowadza na rynek drugą generację zabezpieczonych pendrive’ów DataTraveler Locker+. Nowy i tańszy DataTraveler Locker+ G2, działa zamiennie z systemami Mac OS X oraz Windows, gwarantując bezpieczeństwo danych dzięki szyfrowaniu systemowemu.

Pierwszym krokiem, w celu uzyskania dostępu do urządzenia jest utworzenie konta. Po pierwszym logowaniu, bez konieczności używania dodatkowego oprogramowania, czy partycji dysku twardego, możliwe jest łatwe i bezpieczne korzystanie z pamięci. DataTraveler Locker+ G2 posiada także menagera haseł, który przy wykorzystaniu różnych nazw użytkownika oraz haseł dostępu daje możliwość utworzenia kont nawet dla 2. użytkowników na jednym urządzeniu.

Pendrive nie jest jednak demonem prędkości. Odczyt danych następuje przy prędkości 1. MB/s, a zapis przy zaledwie 5 MB/s. Urządzenie korzysta z interfejsu USB 2.0.

DataTraveler Locker+ G2 dostępny jest w trzech pojemnościach: 8GB, 16GB i 32GB. Posiada również 5-cio letnią gwarancję i wsparcie techniczne 24/7. Obudowa urządzenia została wykonana z metalu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)