"Bezlik Gigabajtów" w iPlusie

"Bezlik Gigabajtów" w iPlusie

"Bezlik Gigabajtów" w iPlusie
13.09.2010 09:11, aktualizacja: 13.09.2010 09:30

Od 13. września użytkownicy iPlusa mogą korzystać z nowej wersji iPlusopobieracza. Bezlik Gigabajtów to nieograniczony transfer danych dostępny w dwóch wariantach: od północy do południa oraz od północy do 9 rano.

Usługa jest dostępna dla wszystkich abonentów, którzy podpisali umowę w ramach oferty. Usługę można włączyć i wyłączyć w dowolnym dniu okresu rozliczeniowego. Nieograniczony transfer jest dostępny w podanych godzinach pod warunkiem nieprzekroczenia podstawowego limitu danych w pozostałej części dnia. Dotychczasowi użytkownicy iPlusopobieracza w wersji do godziny 9 mogą zamienić ją na wersję do 12 poprzez wyłączenie obecnie używanej i włączenie nowej.

Aby włączyć usługę iPlusopobieracz do 9, należy wysłać z numeru iPlus na numer 2612 bezpłatną wiadomość SMS o treści _ DODAJ IPP9 Pluskod5 _ (PlusKod5 jest wymagany tylko dla klientów biznesowych) lub zalogować się do Plus Online.

Aby włączyć usługę iPlusopobieracz do 12, należy wysłać z numeru iPlus na numer 2612 bezpłatną wiadomość SMS o treści _ DODAJ IPP12 Pluskod5 _ (PlusKod5 jest wymagany tylko dla klientów biznesowych) lub zalogować się do Plus Online.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)