BESTplayer 2.0.0

BESTplayer 2.0.0

BESTplayer 2.0.0
06.08.2007 13:30, aktualizacja: 06.08.2007 14:18

Na razie we wczesnej fazie testowej, ale całkowicie zmieniony odtwarzacz doczekał się kontynuacji po ponad 6 latach. Program pobiera samodzielnie napisy do filmów, aktualizuje dane o tytule oraz oferuje mnóstwo nowości.

Do dzisiaj wersja BESTplayer 1.0 - http://www.idg.pl/ftp/pc_9720/pc.html jest jednym z najpopularniejszych odtwarzaczy wideo w naszym kraju. Wersja 2.0 będzie bezpłatna i nie będzie zawierała dodatków reklamowych. Kolejną zaletą jest brak instalatora i niewielki rozmiar aplikacji - 1 MB. Tak jak w poprzednim wydaniu wystarczy ją uruchomić i oglądać filmy.

Autor na swojej stronie zapowiedział również funkcję automatycznego pobierania napisów z Sieci, które będą dopasowane do oglądanego filmu. Program ma korzystać z serwisów "napisowych" w różnych krajach. BESTplayer 2.0.0 ma oferować także obsługę internetowej bazy danych ( IMDb ), która dostarczy szczegółowych informacji na temat odtwarzanego filmu, takie jak okładka opakowania płyty DVD, rok produkcji, obsada, reżyser, itd. ). Do tego będzie dołączony mechanizm automatycznej aktualizacji.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie http://www.bestplayer.com.pl

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)