Beko WMB 71043 PTLA - pralka z programem do prania wełny

Beko WMB 71043 PTLA - pralka z programem do prania wełny

Beko WMB 71043 PTLA - pralka z programem do prania wełny
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
25.09.2013 15:34

Beko wprowadza 7 nowych modeli pralek z programem do prania wełny certyfikowanym przez Woolmark. Jedną z nich jest pralka Beko WMB 71043 PTLA.

Pralka ma pojemność 7 kg i działa w najwyższej klasie efektywności energetycznej A+++. Wyposażona została w specjalny program prania wełnianych ubrań certyfikowany przez Woolmark.

Wkłady prania mogą różnić się objętością i rodzajem - system automatycznej kontroli zużycia dobiera ilość potrzebnej wody w zależności od wagi i rodzaju tkanin. Pralka posiada również specjalną funkcję prania i wirowania, która zmniejsza poziom gniecenia się odzieży. Z kolei program BabyProtect został stworzony do prania ubranek niemowlęcych i odzieży osób cierpiących na alergie skórne, poprzez wydłużone pranie w wyższej temperaturze oraz dodatkowe i intensywne płukanie.

Podczas prania średnio 2. procent detergentu jest wypłukiwane z wodą wylewającą się ze zbiornika. Beko stosuje system AquaFusion, który blokuje odpływ poprawiając efektywność prania i zachowując do prania większość detergentu. Grzałka Niklowana Hi-Tech pokryta jest warstwą niklu, która ma lepiej zabezpieczać przed korozją. Dzięki temu nie ma potrzeby stosowania dodatkowych środków zabezpieczających przed jej uszkodzeniem.

Poprzez funkcję Xpress czas prania może zostać skrócony od 30-5. procent, w zależności od ilości i rodzaju tkanin. Dodatkowo urządzenie posiada system Self Clean, czyli program do czyszczenia samej pralki: bębna, rur, pojemnika na detergenty i innych wewnętrznych części pralki. Program oczyszcza urządzenie przy użyciu wody podgrzanej do temp. 70°C.

Sugerowana cena producenta: 1749 zł

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)