Beko prezentuje nowe kuchenki do zabudowy

Beko prezentuje nowe kuchenki do zabudowy

Beko prezentuje nowe kuchenki do zabudowy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
24.09.2013 12:43

Firma Beko zaprezentowała nowy sprzęt do zabudowy. Wśród nowych modeli znajdziemy
OIM 39600 X/XP - piekarnik do zabudowy “Cook Master” z opcją czyszczenia pyrolitycznego, OIM 25702 X - piekarnik do zabudowy z opcją wspomagania pieczenia parą oraz HII 68600 PTX – płytę indukcyjną z regulowanymi strefami gotowania “IndyFlex+”

“Cook Master” Beko OIM 39600 X/XP
Nowy piekarnik do zabudowy BEKO OIM 3960. X posiada technologię “CookSense”. Specjalna sonda mierzy stopień wypieczenia mięsa - od „surowego” i "średnio wypieczonego" po "mięso dobrze wypieczone". Dzięki 75-litrowej powierzchni i 6 poziomach półek w środku, nowy piekarnik jest wielofunkcyjny. Pozwala jednocześnie piec ciastka, pizzę czy ciasto. Jest dostosowany również do grillowania.

Wersja XP wyposażona jest dodatkowo w funkcję czyszczenia pyrolitycznego - podgrzewa temperaturę wnętrza piekarnika do 50. st. C i czyści go z trudnych do usunięcia zabrudzeń i bakterii.

*Beko OIM 25702 X *
Piekarnik do zabudowy, Beko OIM 2570. X posiada technologię wspomagania parą. Funkcją pary można również sterować manualnie, wykorzystując ją do trzech razy w trakcie procesu pieczenia.
Dzięki dodatkowemu pojemnikowi “Vitaguard”, nowy model piekarnika umożliwia gotowanie na parze. Dzięki temu warzywa i mięso pieczone są w delikatniejszy sposób.

Kuchenka Beko OIM 2570. X posiada 52 automatyczne programy gotowania, sterowane za pomocą przycisków sensorowych. Tylna ścianka piekarnika jest katalityczna, a drzwi są powleczone powłoką nano, dzięki czemu urządzenie ma być proste w czyszczeniu.

Płyta Beko HII 68600 PTX z funkcją IndyFlex+
Nowa płyta indukcyjna Beko HII 6860. PTX wyróżnia się dzięki funkcji IndyFlex+. Użytkownik ma do dyspozycji 8 stref gotowania indukcyjnego, które mogą być sterowane niezależnie, pozwalając na przyrządzanie różnych posiłków w tym samym czasie. Cztery pola po każdej stronie płyty mogą być łączone w dwie większe strefy (376x225mm), przez co można używać większych garnków czy patelni. Idealne rozwiązanie do gotowania większych potraw czy dań z ryb.

System indukcji przekazuje ciepło bezpośrednio pod bazę rondla, przez co oszczędza czas i energię. Jednocześnie, szklana powierzchnia się nie podgrzewa. Nawet jeśli ulegnie zabrudzeniu, nie przylgnie ono do płyty i będzie łatwiej go usunąć. Płyta Beko HII 6860. PTX została obramowana stalą nierdzewną. Jest sterowana za pomocą czułego i łatwego w obsłudze panelu dotykowego, który oferuje 18 poziomów gotowania do wyboru.

Umiejscowienie panelu pod taflą szkła sprawia, że interfejs użytkownika został zintegrowany z płytą.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)