Beats Solo2 - nowy model cenionych słuchawek

Beats Solo2 - nowy model cenionych słuchawek
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

16.07.2014 14:04, aktual.: 16.07.2014 14:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mocno odświeżona wersja Beats Solo wchodzi do gry. Udoskonalona, lekka konstrukcja oraz poprawiona akustyka to kluczowe nowości, które pojawiły się w najnowszym modelu cenionych słuchawek.

Solo jest najpopularniejszym członkiem rodziny Beats. Deklarowana przez producenta wysoka jakość dźwięku, komfort użytkowania czy niepowtarzalne wzornictwo, idące w parze z względnie rozsądną ceną, zapewniły produktowi rynkowy sukces. Jednak nadszedł czas na zmianę warty. W lipcu do polskich sklepów trafił zestaw słuchawkowy Beats Solo2. Producent zapewnia, że najnowszy model dostarczy muzycznym fanom jeszcze więcej emocji i radości ze słuchania muzyki aniżeli poprzednik.

Konstruktorzy podczas opracowywania urządzenia skoncentrowali się zarówno na elementach technicznych, jak i stylistyce wykonania. W rezultacie Beats Solo2 oferuje większą przejrzystość oraz szerszy zasięg dźwięku w porównaniu z wcześniejszym modelem. Opływowe kształty, a także żywą kolorystykę, docenią użytkownicy, którzy traktują słuchawki jako uzupełnienie modnego ubioru. Walorem Beats Solo2 ma być też bardzo duża wytrzymałość, którą udało się uzyskać dzięki, jak deklaruje producent, odpowiedniemu doborowi materiałów oraz przemyślanej konstrukcji.

Słuchawki posiadają bardzo mocno zakrzywioną ramę, wygięto również muszle, dzięki czemu użytkownik odnosi wrażenie, że są dopasowane do głowy. Dodatkowy element stanowią przeguby optymalizujące komfort i jakość dźwięku. Ponadto w muszlach wykorzystano, jak nas zapewnia producent, wysokiej klasy materiał, pomagający rozproszyć ciepło oraz ograniczyć emisję dźwięku na zewnątrz. Obsługę słuchawek ułatwia kabel RemoteTalk, pozwalający na regulację głośności i odbieranie połączeń bez potrzeby sięgania po urządzenie. Należy jednak zaznaczyć, że jest on w pełni kompatybilny z systemem iOS. W przypadku pozostałych systemów mamy ograniczoną możliwość regulacji głośności.

- Wszystko wskazuje na to, że Beats Solo2 powtórzy spektakularny sukces swojego poprzednika. Tym bardziej, że producent nie ograniczył się jedynie do kosmetycznych zmian. Beats Solo2 poza lepszym brzmieniem, oferuje także większą wygodę i ciekawą stylistykę. To produkt wyznaczający nowe trendy w segmencie zestawów słuchawkowych z wyższej półki - mówi Maciej Kramer z Hama Polska.

Słuchawki dostępne są w kolorze czarnym, czerwonym, białym, niebieskim, różowym i szarym. Ich cena wynosi 829 zł.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Sklep Google Play zmienia wygląd

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)