BaseCamp Fridge - zabierz lodówkę na urlop!

BaseCamp Fridge - zabierz lodówkę na urlop!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

28.05.2013 11:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeśli nie wyobrażasz sobie dnia bez chłodnych napojów i mrożonego jedzenia, powinieneś się zainteresować chłodziarką Basecamp Fridge oferowaną przez Kotulas.

Przygotuj się jednak na to, że lodówka Basecamp zajmie całkiem sporo miejsca w bagażniku - a w mniejszych samochodach miejskich zmieści się pewnie tylko na tylnym siedzeniu. Co prawda nie będzie to zbytnio wygodne rozwiązanie dla pasażerów, ale za to będą mieli chłodne napoje pod ręką.

Chłodziarkę podłącza się do samochodowego gniazda zapalniczki. Jak można się domyślić, działanie lodówki może szybko wyczerpać akumulator stojącego auta - urządzenie ma być jednak wyposażone w zabezpieczenie, które zatrzyma jego pracę zanim to nastąpi. Lodówkę da się także podłączyć do standardowego gniazdka elektrycznego.

Wewnątrz komory chłodziarki znajduje się oświetlenie LED, które pozwoli łatwiej znaleźć poszukiwane produkty także w ciemną noc. Basecamp Fridge występuje w wersji 40- i 60-litrowej. Mniejsza wyceniona jest na około 3500 złotych, a większa na 4500 złotych.

PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)