Bardzo ważna informacja dla klientów sieci Orange

Bardzo ważna informacja dla klientów sieci Orange18.01.2017 09:53
Bardzo ważna informacja dla klientów sieci Orange
Źródło zdjęć: © East News

Dziś jest ostatni dzień na ściągnięcie z chmury Orange swoich zdjęć i plików. Po tym dniu wszystkie dane przepadną.

Dziś (18 stycznia 2017) sieć Orange wyłącza usługę chmury dla swoich klientów. Oznacza to, że wszystkie znajdujące się na niej dane przepadną. To ostatni dzień na ściągniecie i zabezpieczenie swoich zdjęć i plików na komputer. Orange informuje swoich klientów o wyłączeniu chmury SMS-ami oraz informacją na stronie:

Informujemy, że dnia 18.01.2017 r. zakończymy świadczenie usługi Orange Consumer Cloud. W związku z wyłączeniem usługi Orange Consumer Cloud pamiętaj o przeniesieniu swoich plików na inne nośniki. W przeciwnym razie dane zostaną utracone.

Czym jest chmura? Chmura publiczna, tudzież dyski w chmurze służą do przechowywania danych, oferowane są przez największych potentatów świata IT, przez niezależne firmy czy organizacje oraz przez producentów sprzętu, komputerów, smartfonów, tabletów, a nawet przez firmy telekomunikacyjne. Przechowując dane w chmurze mamy do nich dostęp z każdego miejsca i urządzenia. Ponadto w chmurze możemy tworzyć nowe oraz edytować te dokumenty, nad którymi prace zaczęliśmy w standardowych aplikacjach i zapisaliśmy je na dysku w sieci, przechowywać pliki, zdjęcia z imprez rodzinnych i wyjść ze znajomymi czy archiwizować kopie zapasowe.

288922091288733754
Źródło zdjęć: © Orange
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)