Bardzo jasne projektory laserowe Panasonica

Bardzo jasne projektory laserowe Panasonica

Bardzo jasne projektory laserowe Panasonica
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
03.10.2014 15:51

Panasonic zaprezentował pierwsze na świecie projektory 1 Chip DLP z laserowym źródłem światła, zapewniające jasność 6500 lumenów.

Nowe projektory PT-RZ67. i PT-RW630 to uzupełnienie serii Panasonic Solid Shine. Urządzenia są w stanie pracować około 20 000 godzin bez konieczności wymiany lampy i umożliwiają elastyczną instalację pod dowolnym kątem.

Oba urządzenia wyświetlają obraz o jasności 650. lumenów i w rozdzielczości kolejno WUXGA (1900 x 1200) i WXGA (1280 x 800). Jako źródło światła wykorzystują połączenie diod LED z laserem, zapewniając około 20 000 godzin pracy bez konieczności ich konserwacji lub wymiany lampy, co wyraźnie zmniejsza całkowity koszt utrzymania urządzeń.

Oba modele oferują funkcję projekcji obrazu w trybie portretowym i panoramicznym, a także pionową i poziomą instalację w zakresie 36. stopni. W przeciwieństwie do projektorów wykorzystujących tradycyjne lampy, sposób instalacji nie ma wpływu na skrócenie żywotności źródła świata. Dodatkowo model PT-RZ670 oferuje funkcję korekcji geometrycznej, pozwalającą wyświetlać prezentacje na zakrzywionej i nieregularnej powierzchni.

Projektory są także kompatybilne z technologią Digital Link, która pozwala na przesyłanie sygnałów cyfrowych (HDMI, nieskompresowane sygnały wideo HD oraz sygnały kontrolne) na odległość do 10. metrów za pomocą jednego kabla LAN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)