Awaria Facebooka. Nie można dodawać postów

Awaria Facebooka. Nie można dodawać postów
Źródło zdjęć: © flickr.com
Arkadiusz Stando

02.05.2018 11:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W środę 2 maja 2018 roku nastąpiła poważna awaria blokująca możliwość dodawania postów większości administratorów stron na Facebooku. Awaria dotknęła również niektóre grupy, jeśli nie możecie dodawać postów, nie panikujcie.

Poważna awaria blokuje administratorom możliwość dodawania postów na swoich stronach. Po wejściu na stronę okazuje się, że zniknęło okienko dodawania postów. Problemu nie rozwiązywało skorzystanie z innej przeglądarki ani odświeżanie strony.

Wystąpiły także problemy z dodawaniem postów korzystając z facebookowego narzędzia do publikowania. Podczas próby publikacji strona zaczyna się ładować w nieskończoność. To nie pierwszy raz, kiedy nastąpiła taka awaria, ostatni raz zdarzyła się jesienią 2017 roku.

Możliwość dodawania postów pozostała jednak w wersji mobilnej portalu. W dodatku nie wszyscy administratorzy utracili tę możliwość, w związku z czym powstały już pewne teorie o zablokowaniu tej funkcji niektórym użytkownikom. Facebook jednak nie potwierdził tych doniesień.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)