Avocado - nowe usługi bankowe dla klientów sieci Plus

Avocado - nowe usługi bankowe dla klientów sieci Plus

15.11.2011 16:36, aktual.: 16.11.2011 09:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Avocado jest ofertą konta bankowego prowadzonego przez Bank Zachodni WBK z wydaną do niego kartą oraz usługami bankowości elektronicznej, skierowaną specjalnie do klientów indywidualnych sieci Plus.

Usługa ma dedykowaną aplikację mobile banking, dostępną na pięć systemów operacyjnych: iOS (iPhone), BlackBerry, Android, Windows Mobile i Symbian oraz wersję przeglądarkową dopasowaną do użytkowników Internetu w telefonie. Klienci Plusa korzystający z m-bankingu Avocado będą zwolnieni z opłat za transfer danych.

Klienci Plusa będą mieli specjalne korzyści wynikające z jednoczesnego korzystania z usług telekomunikacyjnych operatora oraz usług bankowych Avocado:
• _ 50% na konto _ to bonus przeznaczony dla klientów, którzy podpiszą nową lub przedłużą dotychczasową umowę z Plusem (abonament, mix, Internet) i jednocześnie zdecydują się na Avocado. Przez pierwsze 6 miesięcy nowego kontraktu będzie następował zwrot połowy abonamentu lub doładowania w Plusie, a pieniądze będą przelewane na konto Avocado klienta. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 60 zł, jedynym warunkiem są miesięczne wpływy na konto w wysokości co najmniej 1000 zł.
• _ Bonus z karty _ przeznaczony jest dla klientów będących w trakcie umowy z Plusem lub korzystających z oferty _ Plus na kartę _. Kwota w wysokości 2. wydatków kartą Avocado (do 500 zł miesięcznie) będzie przeliczana na rabat na fakturę Plusa (umowa abonamentowa) lub dodatkowe doładowanie usług prepaid (Plus na kartę, mix).

Obecnie trwają prace nad nowymi funkcjami, które jeszcze bardziej powiążą usługi finansowe z telefonem komórkowym. Usługą taką jest możliwość przelewów i wypłat za pomocą SMS-ów. Pozwoli to na wypłatę z bankomatów sieci Banku Zachodniego WBK pieniędzy z konta Avocado bez użycia tradycyjnej plastikowej karty płatniczej, a jedynie za pomocą telefonu komórkowego.

Będzie możliwe również przelanie środków z konta Avocado na rachunek przypisany do numeru telefonu. Przelew będzie się odbywał za pomocą SMS-a bez konieczności logowania do aplikacji m-bankingowej w telefonie. Odbiorca przelewu nie musi być właścicielem konta Avocado, nie musi też być klientem sieci Plus.

Otrzymane SMS-em pieniądze będzie można wypłacić z bankomatów BZ WBK także za pomocą SMS-a. W internetowym serwisie Avocado powstaje również tymczasowe konto (tzw. portmonetka), na którym znajdą się przelane środki i można je będzie przelać na własne konto lub dokonać nimi płatności w Internecie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)