Automatyczny ekspres do zabudowy Miele

Automatyczny ekspres do zabudowy Miele

Automatyczny ekspres do zabudowy Miele
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
08.10.2013 09:57

Miele wprowadziło do sprzedaży nową serię w pełni automatycznych ekspresów do kawy przeznaczonych do zabudowy. Seria ekspresów CVA 6000 obejmuje model ze sterowaniem sensorowym DirectSensor (CVA 6401) i dotykowym oraz z kolorowym wyświetlaczem M Touch (topowy model CVA 6800/6805). Nowy system sterowania Miele urządzeniami został oparty na rozwiązaniach znanych ze smartfonów: wystarczy dotyk lub ruch palca po wyświetlaczu o wysokiej rozdzielczości.

Każdy nowy ekspres do kawy przygotowuje latte, latte macchiato, cappuccino, do tego gorące oraz spienione mleko. Naturalnie także espresso –. również w wariancie doppio – oraz kawę lungo. Dzięki funkcji One Touch i One Touch for Two możemy od razu zadecydować, czy napój trafi do jednej, czy do dwóch filiżanek. O to, aby przyjemność picia kawy była jak największa, dba system AromaticSystem. W pamięci ekspresu możemy także zapisać własny przepis na idealną kawę, zmieniając kilka parametrów wpływających na jej smak.

W dyszy wylotowej znajduje się, obok wylotów kawy, zintegrowany przewód do mleka, dzięki czemu nie musimy przestawiać filiżanek. To nie wszystko, bowiem topowy model wyposażono dodatkowo w funkcję CupSensor –. wbudowany czujnik rozpoznaje wysokość filiżanki i zatrzymuje automatycznie dyszę kawy w odpowiedniej pozycji. Sama dysza podświetlona jest diodami LED.

Nowe urządzenia korzystać mogą ze specjalnego naczynia na mleko z czujnikiem poziomu napełnienia, wykonanego ze szkła. Pojemnik po wyjęciu z ekspresu możemy trzymać w lodówce. Na komfort codziennej eksploatacji nowych ekspresów Miele wpływa ponadto funkcja automatycznego płukania przewodów mlecznych oraz opatentowany system otwierania drzwi ComfortDoor.

Nowe ekspresy dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych.

Ceny: 11 500 zł – 15 500 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)