Automatyczny ekspres do kawy Siemens EQ.6

Automatyczny ekspres do kawy Siemens EQ.6
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

28.10.2014 14:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

EQ.6 to najnowszy model ekspresu ciśnieniowego marki Siemens. W urządzeniu zastosowano technologię SensoFlow System, która dba o optymalną temperaturę, w przedziale 90-95°C, podczas całego procesu parzenia kawy.

EQ.6 wykorzystuje także funkcję aromaDoubleShot. Po przygotowaniu połowy pożądanej ilości naparu urządzenie ponownie zmieli i zaparzy nową porcję kawy, przygotowując podwójnie mocną i aromatyczną kawę. Z kolei technologia aromaPressureSystem dba o odpowiedni poziom ciśnienia. Ekspres wyposażono także w funkcję oneTouch DoubleCup, umożliwiająca parzenie dwóch dowolnych kaw lub napojów mlecznych jednocześnie.

Ekspresy EQ.6 posiadają ceramiczny młynek ceramDrive z wielostopniową regulacją mielenia kawy i sensor zeroEnergy Auto-off, który automatycznie wyłączy ekspres po określonym czasie z całkowitym odcięciem poboru energii. Dodatkowo ekspres EQ.6 został wyposażony w funkcje singlePortionCleaning, zapewniającą czyszczenie przewodów po każdym parzeniu oraz milkClean umożliwiającą łatwe czyszczenie systemu spieniania mleka z wykorzystaniem uderzenia pary.

Cena: od 430. do 5000 zł (w zależności od wyposażenia)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)