Automatic Mini Donut Factory - domowa fabryczka pączków

Automatic Mini Donut Factory - domowa fabryczka pączków
20.09.2012 11:34
Automatic Mini Donut Factory - domowa fabryczka pączków
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Urządzenie, które w niespełna 90 sekund przygotuje na twoich oczach amerykańskie pączki, u nas nazywane donatami. Nie tylko je usmaży, ale także wyrobi ciasto i uformuje ciastko z dziurką.

Pączki są słabością wielu z nas, a szczególnie kochają je oczywiście dzieci. Niestety, rzadko kto ma czas na przygotowywanie ich w domu, a szkoda, bo rozchodzący się po mieszkaniu aromat smażonych pączków to jeden z najpiękniejszych zapachów dzieciństwa. Jeśli jednak nie można liczyć na babcię, trzeba smakołyki nabywać w sklepie.

Jeśli jesteś stałym klientem okolicznych cukierni, może mimo wszystko powinieneś pomyśleć o samodzielnym wyrobie pączków? Będzie to zdecydowanie tańsze rozwiązanie, a dzięki niewielkiemu urządzeniu o nazwie Automatic Mini Donut Factory także dosyć łatwe.

Maszynka zrobi wszystko za nas: wyrobi ciasto, uformuje pączki i usmaży je w zaledwie kilka chwil. Dodatkowym atutem urządzenia jest możliwość podglądania kolejnych etapów produkcji dzięki przezroczystym elementom obudowy.

Dzięki temu fabryczka pączków może stać się atrakcją na przykład przyjęcia urodzinowego. Dzieci mogą wspólnie dekorować ciastka za pomocą kolorowego lukru, posypki czy orzechów. Dobrym pomysłem jest także zorganizowanie konkursu na najpiękniejszego pączka. Urządzenie jest bezpieczne dla najmłodszych, ale oczywiście dzieciom nie wolno z niego korzystać bez nadzoru osoby dorosłej.

Mini Donut Factory to produkt firmy Nostalgia Electrics, znanej ze sprzedaży pomysłowych urządzeń kuchennych. Za fabryczkę pączków trzeba zapłacić ok. 100 dolarów.

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)