Automapa na Androida – nowy interfejs i nowe funkcje

Automapa na Androida – nowy interfejs i nowe funkcje
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

11.07.2018 13:48, aktual.: 11.07.2018 17:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dla użytkowników telefonów z systemem Android, jest już dostępna nowa wersja Automapy. Aplikacja zmieniła i wzbogaciła interfejs, dodała też nowe, bardzo przydatne funkcje.

Automapa 5.1 jest dostępna w Google Play i zawiera sporo przydatnych funkcji. Przede wszystkim istotnym zmianom uległ wygląd interfejsu. Ekran nawigacji stał się czytelniejszy, wyświetlane treści mogą teraz być spersonalizowane. Oprócz tego, do już istniejącej możliwości zmiany kolorystyki na tryb dzienny i nocny, można też dopasować kolory map do własnych preferencji. Sześć wersji kolorystycznych jest dostępna dla obydwu trybów.

Jednak największą nowością jest wprowadzenie funkcji nawigowania z wygaszonym ekranem. W tym trybie ekran może być ściemniony, kiedy droga prowadzi prosto, dopiero po skręceniu, ekran wybudza się ponownie. Zrobiono to w celu oszczędzania baterii w telefonie.

Obraz
© Materiały prasowe

W wersji 5.1 Automapy pojawiła się też funkcja obsługi głosowej. Najnowsza odsłona aplikacji usprawniła rozpoznawanie mowy, co będzie zdecydowanie skuteczniejsze przy wprowadzaniu adresów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)