AutoMapa na 5 urządzeniach z iOS

AutoMapa na 5 urządzeniach z iOS

28.03.2011 11:51, aktual.: 28.03.2011 13:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

AutoMapa zmieniła sposób licencjonowania oprogramowania na iOS. W AppStorze pojawiła się już nowa wersja, która pozwala na zainstalowanie aplikacji na 5 urządzeniach przypisanych do konta iTunes.

*AutoMapa zmieniła sposób licencjonowania oprogramowania na iOS. W AppStorze pojawiła się już nowa wersja, która pozwala na zainstalowanie aplikacji na 5 urządzeniach przypisanych do konta iTunes - dowiaduje się TELEPOLIS.PL. * Do tej pory AutoMapę można było zainstalować tylko na jednym urządzeniu. Poprawiona wersja naprawiła także problemy z odczytem aktualnej pozycji.

Wersja dla iPhone i iPad korzysta z tych samych, najaktualniejszych map Polski wraz z trójwymiarową wizualizacją budynków, punktowymi adresami i ponad 600-tysięczną bazą Użytecznych Punktów (POI). Co szczególnie ważne, w okresie ważności licencji, użytkownicy iAM będą mieli dostęp do wszystkich aktualizacji, które pojawią się w AppStore i wszystkich funkcji udostępnianych w kolejnych wersjach AutoMapy.

Nawigacja w AppStore pojawiła się 22. marca. Roczny koszt licencji programu AutoMapa Polska XL dla platformy iOS wynosi 34,99 euro. Trzeba jednak zaznaczyć, że w przypadku nie odnowienia licencji możliwość korzystania z programu zostanie zablokowana.

AutoMapa na Windows CE dalej pozwala przypisać licencję tylko do jednego urządzenia lub karty pamięci. Nie przestaje jednak działać po wygaśnięciu licencji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)