Audio i e‑book w jednym

Audio i e-book w jednym
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

24.11.2011 12:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na rynku debiutuje pierwsza na świecie zintegrowana usługa, która pozwala na czytanie i słuchanie e-booków w chmurze. Główną zaletą aplikacji, którą wprowadziło Legimi, to możliwość słuchania, jak i zarówno czytania e-booków na przemian w komórce albo na tablecie.

Za pomocą aplikacji, można czytać bądź słuchać wszystkich tekstów dostępnych w zasobach www.legimi.com (zakupionych w serwisie bądź uploadowanych przez użytkowników z różnych źródeł). Aplikacja Legimi z funkcją czytania na głos dostępna jest na iPada, iPhone’a oraz urządzenia z systemem Android.

Do tej pory niektóre z dostępnych na rynkach czytników, jak Kindle, dawały możliwość automatycznej syntezy mowy, lecz jakość głosu (nienaturalny, generowany przez komputer) powodowała zazwyczaj niechęć ze strony użytkowników. Legimi wykorzystuje najbardziej zaawansowane rozwiązanie tzw. "chmury obliczeniowej" w połączeniu z nagradzaną technologią Ivona Software, dzięki czemu głos czytający e-booki jest naturalny. Jedynym warunkiem skorzystania z funkcji jest połączenie z internetem w trakcie słuchania. Co ważne, możemy słuchać nie tylko w języku polskim, ale także: angielskim, niemieckim, hiszpańskim i francuskim.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)