Asus Store w Polsce

Asus Store w Polsce

15.11.2008 15:35, aktual.: 17.11.2008 09:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Komputronik poinformował o otwarciu Asus Store - pierwszej w Polsce pełnej ekspozycji oferty tej znanej marki. Na półkach Asus Store znajdzie się szeroka gama produktów: notebooków, netbooków, monitorów, kart sieciowych, kart graficznych, płyt głównych, PDA, nawigacji samochodowych itp.

Decyzja o współpracy z ASUS-em to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających klientów, którzy chcą mieć natychmiastowy dostęp do kompleksowej oferty wiodących producentów. Pierwszy Asus Store będzie zlokalizowany w salonie Komputronik w Centrum Handlowym Plaza w Poznaniu.

Uroczyste otwarcie Asus Store nastąpi 15 listopada br. W pierwszym tygodniu działania pawilonu na klientów czekają atrakcyjne promocje, premiery oraz prezentacje najważniejszych produktów prowadzone przez profesjonalistów. Ponadto chętni będą mieli szansę na wygranie netbooka Asus Eee PC 1000HD w ramach specjalnie przygotowanego na tę okazję konkursu. Netbooki tej popularnej serii na nowo zdefiniowały pojęcie przenośnego minikomputera. Powstały z myślą o aktywnych osobach, które szukają niewielkiego, nowoczesnego i estetycznego narzędzia zapewniającego mobilną pracę w każdych warunkach.

W kolejnych miesiącach Komputronik będzie organizować cykliczne wydarzenia, które w atrakcyjnej formie przybliżą klientom Asus Store korzyści płynące ze stosowania najnowszych technologii. Przewidziano między innymi organizację weekendu dla kobiet, podczas którego Paniom zostaną zaprezentowane produkty zaprojektowane z myślą o ich szczególnych potrzebach – zarówno użytkowych, jak też estetycznych. Wyjątkowe wrażenia wizualne zapewnią klientom nie tylko eksponowane produkty, ale również samo stoisko, które powstało na bazie projektu nagrodzonego w tegorocznym konkursie „Sklep Twoich Marzeń”.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)