ASUS seria UL - wszystko co najlepsze w notebooku

ASUS seria UL - wszystko co najlepsze w notebooku

ASUS seria UL - wszystko co najlepsze w notebooku
08.09.2009 14:46, aktualizacja: 08.09.2009 14:56

Najnowszy procesor, czas pracy na baterii do 12 godzin, nowoczesny design i atrakcyjna cena - to cechy najnowszej serii ASUS UL.

Nowa seria ASUS UnLimited (UL) dedykowana jest dla wymagających użytkowników. Urządzenia są zaopatrzone w najnowszy, enegrooszczędny procesor Intel Core2 Duo SU7300. a dodatkowo posiadają dedykowaną kartę graficzną NVIDIA GeForce G 210M.

Ważną cechą serii UnLimited jest bateria, która działa do 1. godzin. Długi czas pracy, dotychczas spotykany w przenośnych netbookach, zdecydowanie wyróżnia urządzenia z serii UL. Dodatkowo, technologia GraphiX Boost pozwala użytkownikom oszczędzać baterię przez przełączenie między zintegrowaną, a dedykowaną grafiką. Wszystko to w notebooku, o wyjątkowo cienkiej obudowie mierzącej mniej niż 2,5 centymetra, z gustownym, szczotkowanym aluminiowym wykończeniem. Dodatkow, seria UL, notebooków pierwszej klasy, jest dostępne w korzystnych cenach.

Obraz
© (fot. Asus)

Dzięki pamięci DDR2 z możliwością łatwego rozszerzenia do 8GB, seria ta może poszczycić się szybkim przyspieszeniem procesów systemowych, co wpłyna na płynniejsze użytkowanie. Seria UL została zaprojektowana tak, by ułatwiać pracę na komputerze a także dostarczać nieograniczoną rozrywkę. Wyróżnia ją wyświetlacz LCD jakości HD w formacie 16:9. a za generowanie grafiki odpowiada dedykowana karta graficzna NVIDIA GeForce G 210M z 512MB VRAM. Dwa specjalnie zaprojektowane głośniki Altec Lansing obsługują technologię SRS Premium.

Żywotność baterii
Oprócz baterii, która działa do 1. godzin, ważna jest także aplikacja Power4Gear, która ułatwia organizację zużycia energii w zależności od preferencji i aktywności użytkownika. Użytkownik może wybierać jeden z czterech profilów zasilania, by dopasować je do swoich aktualnych potrzeb. Power4Gear oferuje również możliwość wyłączenia podzespołów, by zaoszczędzić jeszcze więcej energii.

Sugerowane ceny wybranych notebooków:
• UL50VG: 3499 PLN
• UL80V: 3399 PLN
• UL30A: 2899 PLN
• UL20A: 2599 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)