ASUS seria U - laptopy inspirowane... motylami

ASUS seria U - laptopy inspirowane... motylami

ASUS seria U - laptopy inspirowane... motylami
26.05.2009 11:31, aktualizacja: 26.05.2009 11:48

Motyl - delikatny, zwiewny, barwny, lekki, cud natury
- precyzja kształtu i ruchu, po prostu wyjątkowy. Projektanci firmy ASUS postanowili stworzyć notebooka inspirowanego tą doskonałością formy stworzoną przez naturę. Powstało urządzenie, które zachowując harmonię między designem a funkcjonalnością.

Design i funkcjonalność w jednym.Te przenośne komputeru serii U zostały zaprojektowane specjalnie dla osób ceniących sobie jakość i wyjątkowy styl. Podstawa i pokrywa notebooka z boku przypominają kształtem skrzydła motyla. Mimo niewielkich rozmiarów, modele z serii U, nic nie straciły ze swojej funkcjonalności. Notebooki z serii U zostały bowiem wyposażone w najnowsze procesory Intel ULV i Core 2 Duo, które gwarantują nie tylko oszczędność energii, ale i odpowiednią do biznesowych zastowoań wydajność.

Multimedia
Specjalnie z myślą o miłośnikach multimediów seria U została wyposażona w głośniki Altec Lansing z systemem SRS Premium Sound oraz podświetlany diodami LED ekran o proporcjach 16:9. Za odpowiednią jakość wyświetlanego obrazu odpowiada układ NVIDIA GeForce G 105M.

Obraz
© Asus UX50 (fot. Asus)

Dostęp do świata w 8 sekund
Dla większego komfortu pracy, firma ASUS wyposażyła notebooki z nowej serii U w technologię Express Gate. Dzięki niej, użytkownicy mogą uzyskać dostęp do Internetu w krótszym czasie. Dodatkowo Express Gate ułatwia efektywne połączenie komputerów, pozwalając na dzielenie zasobów. W środowisku Express Gate, Internet, muzyka i zdjęcia mogą być współdzielone bez potrzeby przeprowadzania skomplikowanej konfiguracji systemu operacyjnego Windows.

Dodatkowo notebooki z serii U zostały wyposażone we wbudowany czujnik natężenia światła, który pozwala na automatyczne dostosowanie siły podświetlenia ekranu LCD, klawiatury i tochpada, w zależności od aktualnych warunków.

Notebooki UX5. i U50 dostępne będą w czerwcu, natomiast pozostałe modele pojawią się w sprzedaży w trzecim kwartale.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)