Asus ROG TYTAN CG8480 - wydajny PC dla graczy

Asus ROG TYTAN CG8480 - wydajny PC dla graczy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

22.10.2012 11:11, aktual.: 22.10.2012 11:43

Maszyna obsługuje tryb Turbo Gear, pozwalający podkręcić procesor, a także posiada wydajną kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 680 i dźwiękową Asus Xonar DX.

Grafika NVIDIA GeForce GTX 680 i dźwięk Asus Xonar DX

W komputerze zastosowano wydajną kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 680. która pozwoli na granie w najnowsze gry przy najwyższych ustawieniach detali. Dodatkowo, karta może obsługiwać jednocześnie 4 monitory i obsługuje tryb NVIDIA 3D Vision Surround. W Asus CG8480 o jakość dźwięku dba karta Asus Xonar DX obsługująca technologię Dolby Home Theater. Producent twierdzi, że rozwiązanie to dostarcza 35-krotnie czystszy dźwięk (116 dB SNR) niż karty zintegrowane. Szybki dostęp do danych uzyskano dzięki zamknięciu w obudowie komputera dysku SSD 128 GB SATA 3.

Procesor Intel Core i7 i 3 tryby jego podkręcania

Obsługiwany przez nowy komputer Asus tryb Turbo Gear pozwala na podkręcanie procesora Intel Core i7-3770K za pomocą jednego kliknięcia i bez konieczności ponownego uruchamiania komputera. Podkręcanie 4 rdzeni komputera może odbywać się w jednym z trzech trybów, a o stanie systemu informuje wskaźnik DEFCON:
• Tryb Startup: Logo ROG + dolne światło niebieskie, procesor przetaktowany do 3,8 GHz
• Tryb Turbo Gear: Logo ROG + dolne światło czerwone, procesor przetaktowany do 4,0 GHz
•. Tryb Turbo Gear Extreme: Logo ROG + dolne światło czerwone, procesor przetaktowany do 4,2 GHz

Testowane przez ROG i efektywne chłodzenie

Urządzenia z linii ROG poddawane są bardzo rygorystycznym testom, a kluczowe komponenty przechodzą ścisły proces selekcji. W efekcie gracze otrzymują wydajny sprzęt, który wyróżnia się stabilną pracą. W CG84. wdrożony został inteligentny system chłodzenia obudowy, który pobiera chłodne powietrze poprzez przedni panel, a ciepłe wyprowadza z tyłu. Ponadto, specjalnie opracowane kanały wentylacyjne ułożone wzdłuż obudowy dodatkowo wspomagają regulację temperatury, a zintegrowany system płynnego chłodzenia procesora gwarantuje efektywne i ciche odprowadzanie ciepła.

Niestety cena nowego komputera nie jest jeszcze znana, ale przy podanych podzespołach i uwzględniając, że jest to gotowy, markowy zestaw, raczej nie będzie to komputer dla przeciętnego gracza.

Pełna specyfikacja na następnej stronie

Możliwe konfiguracje

Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)